Novi Sad - Salajka

PRODAJA NOVOG NEUSELJAVNOG ČETVOROSOBNOG STANA NA SALAJCI 121m2 ID#5867

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,324 €/m2
  • Površina: 121 m2
PRODAJA

281,190 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204005867
  • Površina : 121 m2
  • Cena : 281,190 €
  • Cena po m2 : 2323.88 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Salajka
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 5/0

Prodajemo nov delux četvrosoban stan u novoj zgradi. Zgrada je izolovana od gradske buke,a opet u centru svih zbivanja. Ovaj prelepi i funkcionalni stan se sastoji od: dnevnog boravka, fizički odvojene kuhinje sa prirodnom ventilacijom, dva kupatila i velike terase. Spavaći deo je odvojen deganžmanom i sastoji se od tri spavaće sobe i velike terase koja je dvorišno orijentisana. Visina plafona od 3m dodatno daje na veličini i osvetljenosti u prostoru . Nekretnina koju vredi pogledati. Po želji kupca postoji mogućnost kupovine garaže u zgradi. Za više informacija pozovite: 0668442266. Vaše Gold nekretnine. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Evrope

279,910 €

Novi Sad, Bulevar Evrope - Komforan četvorosiposoban stan …

  • Soba: 4.5
  • 2,718 €/m2
  • 103 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

278,100 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 108 m2

Novi Sad Sajmište

278,100 €

Prodajemo luksuzni stan sa garažom - Idealna prilika za investiciju! ID#6215…

  • Soba: 3.0
  • 3,708 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Sajmište

285,830 €

SAJAM, MODERAN ČETVOROSOBAN DUPLEX 111M2. …

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 111 m2

Novi Sad Centar

289,000 €

Novi Sad,Centar, komforan trosoban stan u izvornom stanju,dvostrano orijentisan,na prvom spratu zgrade,dve terase .Zgrad…

  • Soba: 3.5
  • 3,211 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Centar

274,000 €

Novi Sad, Futoška -stan je na 3. spratu , dve etaže, 95 + 45, „open space“ u donjem delu mala soba 10m2, dnev…

  • Soba: 4.0
  • 2,141 €/m2
  • 128 m2