Novi Sad - Sajmište

LUX NAMEŠTEN DUPLEKS - JODNA BANJA ID#5974

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,372 €/m2
  • Površina: 89 m2
PRODAJA

211,150 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204005974
  • Površina : 89 m2
  • Cena : 211,150 €
  • Cena po m2 : 2372.47 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 5/0

Ovaj četvorosoban stan pruža prostrane i svetle prostorije, sa pažljivo odabranim modernim nameštajem. Dnevni boravak je prostran i udoban, idealan za okupljanje porodice i prijatelja. Kuhinja je opremljena najnovijom tehnikom, a trpezarijski prostor je elegantno dizajniran za udobne obroke. Spavaće sobe su dovoljno prostrane i svetle, pružajući miran kutak za odmor. Kupatilo je opremljeno luksuznim sanitarijama, a stan ima i sobu koja je specijalno izrađena kao gardorober . Stan je pažljivo dizajniran sa modernim detaljima, kombinujući funkcionalnost sa estetikom. Dizajnerski dodaci unose notu luksuza i stila, čineći ovaj stan jedinstvenim i sofisticiranim mestom za život. Postoji mogućnost dogovora oko cene nameštaja. Grejanje je centralno gradsko sa ugrađenim kalolimetrima što omogućava izuzetno niske troškove režija. Blizina škola, vrtića, prodavnica i javnog prevoza. Bezbednost i mirno okruženje. Za više informacija pozovite na 0668442266. Vaše Gold nekretnine. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

210,950 €

Podbara-Useljiv Trosoban stan 64 m2 na 8 minuta peške do Centra grada-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 3,296 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

206,000 €

Na prodaju kompletno renoviran trosoban stan …

  • Soba: 3.0
  • 2,822 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Centar

211,000 €

Centar, stari grad. 72m2. Salonski stan! …

  • Soba: 2.5
  • 2,931 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

211,150 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Bulevar

211,000 €

Sjajno i kompletno renoviran 3.0 stan na izvanrednoj lokaciji - Okolina Bulevara kod Socijalnog! U stanu je prakti…

  • Soba: 3.0
  • 2,890 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

206,900 €

NOVI SAD. BULEVAR.PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,434 €/m2
  • 85 m2