Novi Sad - Satelit

Odličan renoviran dvosoban stan u ponudi na traženoj lokaciji ID#6055

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,781 €/m2
  • Površina: 50 m2
PRODAJA

139,050 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204006055
  • Površina : 50 m2
  • Cena : 139,050 €
  • Cena po m2 : 2781.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Satelit
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/0

Savršen stan za udoban život u srcu Satelita! Ovaj prostrani stan od 50m² na trećem spratu nudi idealnu kombinaciju udobnosti, stila i praktičnosti. Potpuno namješten sa modernim, novim komadima, ovo je mjesto gdje se udobnost susreće sa suvremenim životnim stilom. Unutar ovog stana, naći ćete sve što vam treba za svakodnevni život. Svijetli prostor dnevnog boravka pruža dovoljno prostora za opuštanje i zabavu, dok moderna kuhinja sa svim aparatima olakšava pripremu obroka. Spavaća soba je prostrana i udobna, pružajući mirno utočište za odmor. Zelenilo i Prostor za Rekreaciju Lokacija stana na Satelitu nudi opuštajuću atmosferu okruženu zelenilom, idealno za opuštanje ili aktivnosti na otvorenom. Odlična Lokacija U blizini se nalaze svi potrebni sadržaji za svakodnevni život - trgovine, škole, vrtići, restorani i više. S dobrim prometnim vezama, lako je stići do centra grada ili drugih dijelova Novog Sada. Ovaj stan nudi sigurnost i mir u prijateljskom susjedstvu, savršeno za pojedince ili male obitelji koje traže udoban dom. Ne propustite priliku da se preselite u ovaj prekrasan stan na Satelitu! Za više informacija i razgledavanje, kontaktirajte nas na 0668442277. Vaše Gold nekretnine. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

139,260 €

Južni Telep-Trosoban stan 52 m2 u Izgradnji sa Gratis Terasom od 10m2-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,678 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Detelinara

137,250 €

Nova Detelinara, novogradnja, povrat pdv-a! …

  • Soba: 2.0
  • 3,050 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Podbara

148,780 €

Novi Sad, Podbara - Moderni, kvalitetni stanovi unutar kompleksa na odličnoj lokaciji …

  • Soba: 2.0
  • 3,381 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Grbavica

144,200 €

Novi Sad - Grbavica Na prodaju kompletno renoviran dvoiposoban stan od 52m2 u ulici Miše Dimitrijevića. Stan se nalazi na visokom prizemlju i dvori…

  • Soba: 2.5
  • 2,773 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Podbara

148,100 €

NOVI SAD.PODBARA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,151 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Sajmište

146,500 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,990 €/m2
  • 49 m2