Novi Sad - Centar

Odličan dupleks u ponudi ID#6095

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,408 €/m2
  • Površina: 71 m2
PRODAJA

170,980 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204006095
  • Površina : 71 m2
  • Cena : 170,980 €
  • Cena po m2 : 2408.17 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 5/0

Prodaje se kompletno namešten trosoban stan, uknjiženo 71 m2, podna korisna površina cca 92m2 sa obezbeđenim parking mestom (dobijeno na ime ulaganja u stambenu zajednicu) na Grbavici. Stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatilo, wc, terasa. Pozicioniran je na 5.spratu zgrade sa liftom. Stan je idealan za život kao za izdavanje. Nalazi se na svega par minuta do centra dešvanja. Za više informacija pozovite na 0668442277. Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

165,000 €

Fenomenalan, kompletno renoviran dvoiposoban stan-Grbavica- izuzetna ponuda …

  • Soba: 2.5
  • 2,750 €/m2
  • 60 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

171,110 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,852 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Veternk

176,600 €

NOVI SAD.VETERNIK.ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 1,715 €/m2
  • 103 m2

Novi Sad Telep

170,500 €

Prodaje se nov stan u tek useljenoj zgradi, Laze Lazarevića. Cena je sa pdv-om. Odlična ponuda, uknjižen, dve spavać…

  • Soba: 3.0
  • 2,368 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Salajka

164,800 €

Prodaje se stan na Salajci. Stan se nalazi na drugom spratu od tri u zgradi bez lifta. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, dve spavace sobe…

  • Soba: 3.0
  • 2,321 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

165,000 €

NOVOGRADNJA-TROSOBAN 63m2-BULEVAR PATRIJARHA PAVLA ID#11847…

  • Soba: 3.0
  • 2,619 €/m2
  • 63 m2