Novi Sad - Veternk

PRODAJA Kuća: NOVI SAD-Novi Sad-Veternik, , 162.00m2, 207000 eur ID#6112

  • Broj prostorija: 6.0
  • Cena po m2: 1,278 €/m2
  • Površina: 162 m2
PRODAJA

207,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204006112
  • Površina : 162 m2
  • Cena : 207,000 €
  • Cena po m2 : 1277.78 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Veternk
  • Broj soba : 6.0
  • Površina placa: 0 m2

Ako tražite kuću za sebe i svoju porodicu onda je to ova nekretnina!!! Na prodaju uknjižena kuća kvadrature 162 m2 plus tavanski prostor od 81 m2 koji nije u iskazanoj kvadraturi, površina placa je 411m2 sa prelipim zelenilom i ostavljenim prostorom za letnjikovac. Kuća je u odličnom stanju, veoma lepo održavana i nema puno ulaganja. Sastoji se iz dve etaže. Na prvoj etaži je dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, toalet i ostava i jedna spavaća soba. Na drugoj etaži su 3 spavaće sobe, jedano kupatilo, kuhinja, velika terasa ulično orijentisana orijentisana na koju se izlazi iz kuhinje. Za više informacija pozovite: 0668442288 Vaše Gold nekretnine Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Veternk

201,000 €

Extra kuća na odličnoj lokaciji-Veternik-tel:065/3858-888…

  • Soba: 5.0
  • 1,241 €/m2
  • 162 m2

Beocin,naselje DunavProdaja funkcio

207,000 €

Beocin,naselje DunavProdaja funkcionalne,luksuzne kuce na obali Dunava.Kuca je uknjizena 1/1 i moguca je kupov…

  • Soba: 5.0
  • 1,240 €/m2
  • 167 m2

Novi Sad Futog

206,000 €

Bajkovita kuća u Futogu Agencija Moj Dom prodaje prelepu, jedinstvenu kuću kakva se retko sreće na tržištu. Kuća se nalazi u Futogu, izdvojena …

  • Soba: 3.0
  • 1,907 €/m2
  • 108 m2

Novi Sad Klisa

206,000 €

Porodicna kuca-N. Sad. Struktura 5.0, Novija, potpuno opremljena kuca stambene površine 200m2 u osnovi 96m2, izgradjena na placu površine 300m2, spr…

  • Soba: 5.0
  • 1,205 €/m2
  • 171 m2

Sremski Karlovci Centar

203,950 €

Sremski Karlovci – Stražilovo U srcu netaknute prirode, okružena vinogradima i voćnjacima, smeštena je ova prefinjena i moderna vikend kuća od …

  • Soba: 3.0
  • 1,906 €/m2
  • 107 m2

Sremska Kamenica Rakovac

216,300 €

U naselju Rakovac prodajemo vikend kuću površine 140m2 ukupne a upisane 90m2 na parceli površine 798m2 Kuća je novije gradnje na dve etaže sa sv…

  • Soba: 6.0
  • 2,301 €/m2
  • 94 m2