Novi Sad - Salajka

ODLIČAN 3.0 STAN- SALAJKA 71m2, 180250e ID#6216

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,321 €/m2
  • Površina: 71 m2
PRODAJA

164,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204006216
  • Površina : 71 m2
  • Cena : 164,800 €
  • Cena po m2 : 2321.13 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Salajka
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 2/0

Prodajemo odličan, namešten,trosoban stan 71m2 na top lokaciji na samo 10 minuta hoda do centra grada. Raspored odličan. Stan se sastoji od dve velike spavaće sobe , dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje sa prirodnom ventilacijom, dve terase, dva kupatila. Stan se nalazi na drugom spratu u zgradi bez lifta. Ulično orjentisan, održavan, bez ulaganja. Parking mesta ima ispred zgrade i u dvorištu zgrade. Dvorište veliko,ima parking mesta za desetak vozila a drugi deo je uređena zelena površina - što je danas retko u Novom Sadu. Za više informacija pozovite 066 844 22 66. Vaše Gold nekretnine. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

157,250 €

Petrovaradin, Troiposoban stan 76m2 - Prodaje se troiposoban…

  • Soba: 3.5
  • 2,069 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Avijatičarsko naselje

159,650 €

Prodajemo renoviran stan na Avijatičarskom naselju ID#7737…

  • Soba: 2.5
  • 2,495 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

157,300 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,537 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Telep

160,750 €

Fenomenalna lokacija! Odličan kvalitet gradnje! Poštovanje rokova izgradnje! Agencija Moj Dom prodaje stanove razlicitih struktura i kvadratura u iz…

  • Soba: 2.5
  • 2,593 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Telep

160,600 €

Novi Sad, Telep - Dvoiposoban stan 64 m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,509 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Novo Naselje

171,500 €

Moderan stan u savremenom kompleksu Park Novi – idealan spoj komfora i funkcionalnosti…

  • Soba: 1.5
  • 3,811 €/m2
  • 45 m2