Novi Sad - Detelinara

DVOSOBAN-DETELINARA ID#6256

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,781 €/m2
  • Površina: 45 m2
PRODAJA

125,150 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204006256
  • Površina : 45 m2
  • Cena : 125,150 €
  • Cena po m2 : 2781.11 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 2/3

Prodajemo odličan noviji stan bez ulaganja na Detelinari,dve avtobuske linije 3 i 13.U blizini dva vrtića,dve osnovne škole.Cena sa ugradnim elementima bez bele tehnike,ostali nameštaj po dogovoru.Za više informacija pozovite broj 0668443377 Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

123,600 €

* Novi sad - Telep *…

  • Soba: 2.0
  • 2,943 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Detelinara

133,380 €

NA PRODAJU - Dvosoban duplex stan 54m2 na Novoj Detelinari …

  • Soba: 2.0
  • 2,470 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

132,612 €

Prodaje se funkcionalan trosoban stan u neposrednoj blizini Bulevara Oslobodjenja.…

  • Soba: 3.0
  • 2,456 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Sajmište

132,700 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,016 €/m2
  • 44 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

122,515 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,917 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Rotkvarija

122,570 €

Na prodaju renoviran stan u Kisačkoj ulici, u blizini restorana Fortune- HITNA PRODAJA!…

  • Soba: 2.0
  • 2,850 €/m2
  • 43 m2