Novi Sad - Centar

U srcu Novog Sada salonski stan ID#6258

  • Broj prostorija: 4.5
  • Cena po m2: 2,678 €/m2
  • Površina: 104 m2
PRODAJA

278,512 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204006258
  • Površina : 104 m2
  • Cena : 278,512 €
  • Cena po m2 : 2678.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 4.5
  • Sprat: 4/0

Ako tražite svoju oazu mira onda ste na pravom mestu. Stan je salonskog tipa, trostrano orjentisan sa dve predivne terase sa idealnim rasporedom prostorija. Sve što Vas zanima vezano za ovu nekretninu možete dobiti odgovore na 0668442277. Vaše Gold nekretnine. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar

268,830 €

Šestosoban stan na Bulevaru! Agencija Moj Dom prodaje stan koji se vrlo retko pojavljuje u ponudi. Jedinstvena nekretnina na neverovatnoj lokaciji. …

  • Soba: 6.0
  • 1,545 €/m2
  • 174 m2

Novi Sad Kej

270,000 €

TROSOBAN-KEJ ID#10609…

  • Soba: 3.0
  • 3,600 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

288,400 €

NOVI SAD, BULEVAR OSLOBOĐENJA, TROSOBAN 101M2 sa nameštajem …

  • Soba: 3.5
  • 2,855 €/m2
  • 101 m2

Novi Sad Centar

274,000 €

Novi Sad, Futoška -stan je na 3. spratu , dve etaže, 95 + 45, „open space“ u donjem delu mala soba 10m2, dnev…

  • Soba: 4.0
  • 2,141 €/m2
  • 128 m2

Novi Sad Sajmište

278,100 €

Prodajemo luksuzni stan sa garažom - Idealna prilika za investiciju! ID#6215…

  • Soba: 3.0
  • 3,708 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Novo Naselje

283,250 €

NOVI SAD.NOVO NASELJE.TROIPOSOBAN STAN.Uz stan ide i numerisano parking mesto.Prodaje se kompletno opremljen(Svet nekret…

  • Soba: 3.5
  • 3,183 €/m2
  • 89 m2