Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

Ekskluzivna Ponuda:Prelepo Renoviran Dvoiposoban Stan na Bulevaru P. Pavla ID#6266

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 3,090 €/m2
  • Površina: 63 m2
PRODAJA

194,670 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204006266
  • Površina : 63 m2
  • Cena : 194,670 €
  • Cena po m2 : 3090.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 2/0

Otvaramo vrata vašem savršenom domu! Na prodaju je elegantan dvoiposoban stan smesten na prestižnom Bulevaru Patrijarha Pavla, površine 63m². Ovaj izuzetan stan nudi prostranu dnevnu sobu koja se prostire u trpezariju i modernu kuhinju, dve udobne spavaće sobe, kupatilo, odvojen toalet, terasu i predsoblje sa hodnikom. Opremljenost Na Vrhunskom Nivou: Stan je potpuno renoviran pre samo 3-4 godine, pružajući vam elegantan i udoban ambijent. Prostrana kuhinja je opremljena Bosch uređajima, dok su spavaće sobe opremljene kvalitetnim Andrijašević dušecima. Ovaj stan dolazi potpuno namešten, uključujući preudobnu ugaonu garnituru i američke plakare prilagođene vašim potrebama. U kupatilu ćete pronaći odvojene mašine za pranje i sušenje, kao i elegantan nameštaj od medijapana. Dodatne Pogodnosti: Osim fantastičnog stana, dobijate i privatnu ostavu u suterenu zgrade, kao i pravo korišćenja zatvorenog dvorišta za parking. Stan se nalazi na drugom spratu, sa liftom, u zgradi kvalitetno građenoj 2010. godine. Idealno za Porodicu i Investitore: Ova nekretnina se nalazi na izuzetno traženoj lokaciji, čineći je savršenim domom za vašu porodicu ili profitabilnom investicijom koja obezbeđuje pasivan prihod. Sve što trebate uraditi jeste da unesete kofere i započnete novo poglavlje vašeg života. Za više informacija ili da zakažete privatni obilazak, kontaktirajte nas. Ovo je prilika koju ne želite propustiti! Za više informacija pozovite 0668442299. Vaše Gold nekretnine Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

194,670 €

PRODAJA Stan 3.5: NOVI SAD, Dupleks, Ćirpanova, 80m2, 194670e ID#5815…

  • Soba: 3.5
  • 2,433 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

200,000 €

NOVI SAD. BULEVAR.PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,439 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

195,700 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Telep

197,870 €

Na prodaju četvorosoban stan – 69,13 m², Novi Sad…

  • Soba: 4.0
  • 2,862 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Sajmište

195,800 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,838 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Grbavica

195,000 €

Trosoban duplex stan na odličnoj lokaciji – Grbavica, Novi Sad…

  • Soba: 3.0
  • 2,407 €/m2
  • 81 m2