Novi Sad - Novo Naselje

Prodajemo stan na Novom Naselju! U stvarnosti kvadrature 81m2. ID#6294

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,533 €/m2
  • Površina: 61 m2
PRODAJA

154,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204006294
  • Površina : 61 m2
  • Cena : 154,500 €
  • Cena po m2 : 2532.79 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 5/6

Prodajemo odličan dupleks na Novom Naselju. Kvadratura stana je u realnosti 81m2. Terasa nije uknjižena i sastoji se iz dela koji je zastakljen i moderno uređen, i spoljašnjeg dela. Kosine koje se nalaze u dnevnoj sobi je, uz minimalna ulaganja kupca, moguće poravnati i neutralisati. Stan se nalazi u blizini Futoškog puta. Veoma mirna lokacija, odvojen od glavnih ulica i dvorišno orijentisan. U stanu je izloacija dobro odrađena i imate potpuni mir. Stan se prodaje namešten, funkcionalno je opremljen i odličan je za život porodice, a isto tako je dobar i kao investicija za izdavanje. Pri ulasku u stan se nalazi hodnik, a stepenice vode ka gornjem delu u kom se nalaze dve spavaće sobe, dnevna soba i kupatilo. Režije su veoma niske. Za više informacija pozovite 066844223 Vaše GOLD nekretnine Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

149,350 €

Ekskluzivna prilika – prostran trosoban stan u centru, nadomak keja Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za kupovinu izuzetno komfornog trosobnog s…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

153,800 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,607 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Telep

159,800 €

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,804 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Sajmište

160,150 €

Luksuzno renoviran, kompletno namešten dvosoban stan – Sajmište, 41m²…

  • Soba: 2.0
  • 3,906 €/m2
  • 41 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Stari Majur

154,500 €

Petrovaradin, Centar! Na prodaju trosoban duplex stan na samom početku Petrovaradina, dvorišno je orjentisan i nalazi se u zgradi staroj 13 godin…

  • Soba: 3.0
  • 2,272 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Sajmište

159,000 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,891 €/m2
  • 55 m2