Novi Sad - Centar

PRODAJA SALONSKOG STANA U CENTRU GRADA 118m2 - RETKOST NA TRŽIŠTU! ID#6402

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,470 €/m2
  • Površina: 118 m2
PRODAJA

291,490 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204006402
  • Površina : 118 m2
  • Cena : 291,490 €
  • Cena po m2 : 2470.25 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 2/4

U ponudi vam nudimo na prodaju veliki salonski stan , površine 118 m2 u centru Novog Sada. Lepo održavana i uređena zgrada. Visina plafona 3,20m. Fasada obnovljena pre par godina. Strukturu prostora čine: Četiri vece sobe, veće kupatilo, predsoblje sa manjim kupatilom, kuhinja sa ostavom, terasa. Stan je odlična investicija sa opcijom deljenja na dve jedinice. Takodje, iz hodnika postoje dva ulaza i jednim pregradnim zidom se dobijaju dve zasebne nekretnine. Instalirana dva klima uređaja i alarmni sistem. Centralno grejanje. Uknjižen 1/1. Nekretnina vredna vaše pažnje. Za više informacija i razgledanje ove nepokretnosti pozovite 066 844 22 66 Vaše Gold nekretnine. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar

298,100 €

U srcu Novog Sada, u jednoj od najprestižnijih zgrada, prodaje fenomenalno koncipiran četvorosoban stan od 108m². Stan ima savršen raspored prosto…

  • Soba: 4.0
  • 2,760 €/m2
  • 108 m2

Novi Sad Liman 3

283,250 €

Prodajemo prostran trosoban stan u zgradi novije gradnje na Limanu. Stan odlikuju velike prostorije, iznadprosečna visina plafona, 3 mokra čvora,…

  • Soba: 3.0
  • 3,147 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Socijalno

297,600 €

NOV SAD.SOCIJALNO.ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 3,421 €/m2
  • 87 m2

Novi Sad Liman 3

298,700 €

Lux stan -Izuzetna Ponuda - Prodaja Stana na Limanu 3!…

  • Soba: 3.5
  • 3,356 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Sajmište

299,000 €

NOVI SAD.SAJAM .ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,646 €/m2
  • 113 m2

Novi Sad Cara Dušana

288,400 €

Novi Sad, Cara Dušana. LUX OPREMLJEN STAN SA TRI SPAVAĆE SOBE I MOGUĆNOST KUPOVINE GARAŽNIH MESTA! Stan se nalazi u zgradi novije gradnje, na drug…

  • Soba: 3.5
  • 3,795 €/m2
  • 76 m2