Novi Sad - Bulevar Evrope

TROIPOSOBAN-BULEVAR EVROPE-KLJUČ U AGENCIJI ID#6439

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,391 €/m2
  • Površina: 69 m2
PRODAJA

165,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204006439
  • Površina : 69 m2
  • Cena : 165,000 €
  • Cena po m2 : 2391.30 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Evrope
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 4/6

Prodajemo funkcionalan troiposoban stan na atraktivnoj lokaciji. Strukturno odličan, iz hodnika se ulazi u sve prostorije. Bez ulaganja, useljiv po isplati. Uknjižen 1/1. Mogućnost kupovine garažnog mesta u suterenu zgrade. Za više informacija pozovite 0668442222. Vaše Gold nekretnine. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

162,900 €

Centar, fenomenalan dvosoban stan-49m2-izuzetna ponuda…

  • Soba: 2.0
  • 3,394 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Podbara

165,100 €

NOVI SAD.PODBARA.TROSOBAN STAN .SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,115 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Centar

165,000 €

Dupleks u Augusta Cesarca, garaza uz doplatu.Kontakt: 062 7445 42 Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 3%…

  • Soba: 3.0
  • 2,115 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Liman 4

163,800 €

Dvosoban stan – Liman 4, 55 m² – prodaja Na prodaju dvosoban stan površine 55 m², smešten u jednom od najtraženijih delova grada – Liman 4…

  • Soba: 2.0
  • 2,978 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Sajmište

159,000 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,891 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Novo Naselje

159,650 €

Dvoiposoban stan 59 m² sa terasom – Novo naselje, mirna i porodična lokacija…

  • Soba: 2.5
  • 2,706 €/m2
  • 59 m2