Novi Sad - Centar

Prodaja stana: Centar. Odlična investicija ID#6467

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,348 €/m2
  • Površina: 80 m2
PRODAJA

267,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204006467
  • Površina : 80 m2
  • Cena : 267,800 €
  • Cena po m2 : 3347.50 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/5

Prodajemo odličan trosoban stan u Centru grada! Uknjižen! Stan se nalazi na prvom spratu. Dvostrano je orijentisan, sa svaka strane ima izlaz na po jednu terasu. Stan poseduje jedno kupatilo i jedan toalet. Kuhinja i trpezarija su odvojene od ostalih prostorija što je takođe jedna od prednosti ove nekretnine. Odličan je i kao investicija za izdavanje za bilo koji oblik delatnosti s obzirom na raspodelu prostorija i spratnost, ali isto tako i pogodan za žaivot porodice. Vredi otići i pogledati ako vas zanima ovakav tip nekretnine! Za više informacija kontaktirajte na broj 066844223 Vaše Gold nekretnine. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

265,300 €

NOVI SAD.CENTAR.ČETVOROSOBAN STAN.UZ STAN IDE I GRAŽA.Stan je direktno povezan liftom sa zasebnom garažom 15 m2 …

  • Soba: 4.0
  • 2,884 €/m2
  • 92 m2

Novi Sad Telep

267,800 €

Novi Sad, Telep - Četvorosoban stan u izgradnji, parking mesto uključeno u cenu …

  • Soba: 4.0
  • 2,435 €/m2
  • 110 m2

Novi Sad Telep

259,140 €

Novi Sad, Telep - Troiposoban stan 96m2 …

  • Soba: 3.5
  • 2,699 €/m2
  • 96 m2

Novi Sad Podbara

265,100 €

Novogradnja, Podbara, Novi Sad Agencija Moj Dom s ponosom predstavlja novogradnju renomiranog investitora u širem centru Novog Sada. Stambeni komple…

  • Soba: 4.0
  • 3,399 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Centar

273,150 €

Na prodaju salonski stan u Jevrejskoj ulici, 102m2…

  • Soba: 3.5
  • 2,678 €/m2
  • 102 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

259,000 €

KOMPLETNO NAMEŠTEN ČETVOROSOBAN DUPLEKS SA PARKING MESTOM ID#11192…

  • Soba: 4.0
  • 2,755 €/m2
  • 94 m2