Novi Sad - Centar

Prodaja stana u Centru. LUX OPREMLJEN. Uknjižen. ID#6495

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 3,947 €/m2
  • Površina: 38 m2
PRODAJA

150,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204006495
  • Površina : 38 m2
  • Cena : 150,000 €
  • Cena po m2 : 3947.37 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 1/3

Stan na prodaju-Centar, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja jednoisposoban stan na prodaju u centru Novog Sada, udaljen svega 5 minuta hoda od pešačke zone. Fantastičan lux opremljen stan u Centru grada. Stan se prodaje sa svim nameštajem koji vidite na fotografijama. Stan je jednoiposobne stukture, sastoji se od dnevne sobe koja je spojena sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Nalazi se na prvom spratu. Stan je na popularnoj lokaciji-Pored toga što je odličan za život pogodan je i kao investicija za mesečno i dnevno izdavanje. Boje u stanu i nameštaj su bez greške uklopljeni i sa stilom uređeni, čime se postiže osečaj ugodnosti, kao što na fotografijama možete primetiti. Topla preporuka. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381631899153 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

151,410 €

Novi Sad, Novo Naselje, 59m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,566 €/m2
  • 59 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

159,370 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,701 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,950 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

148,900 €

NOVI SAD.BULEVAR EVROPE.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,237 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

157,100 €

• Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Telep

150,650 €

Predstavljamo vam novogradnju na Telepu, projektovanu po visokim standardima kvaliteta gradnje. Objekat odlikuju savremena arhitektonska rešenja ko…

  • Soba: 3.0
  • 3,074 €/m2
  • 49 m2