Novi Sad - Centar

Stan u srcu Novog Sada ID#6732

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,604 €/m2
  • Površina: 48 m2
PRODAJA

125,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204006732
  • Površina : 48 m2
  • Cena : 125,000 €
  • Cena po m2 : 2604.17 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 2/0

Ponosno nudimo predivan stan na drugom spratu, smešten u srcu Novog Sada. Ova udobna stambena jedinica prostire se na 48 kvadratnih metara i karakteriše je izvanredan raspored prostorija. Osim prostranosti i funkcionalnosti, ovaj stan dolazi sa ugradnim elementima koji su pažljivo odabrani i postavljeni, pružajući praktičnost i estetiku. Lokacija stana je izuzetno povoljna, pružajući lako dostupnost svim bitnim sadržajima u gradu, uključujući prodavnice, restorane, javni prevoz i druge pogodnosti. Pozivamo vas da dođete i pogledate ovaj prelepi stan - vredi videti! Za sve dodatne informacije i dogovor oko pregleda stana, slobodno nas kontaktirajte na 0668442277. Vaše Gold nekretnine Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

133,900 €

Novi sad, Podbara, lep dvosoban stan u Almaškom kraju…

  • Soba: 2.0
  • 2,625 €/m2
  • 51 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

126,590 €

Petrovaradin, Trosoban stan 60m2 - Prodaje se trosoban stan …

  • Soba: 2.5
  • 2,110 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Podbara

123,500 €

Novi Sad, Podbara, lep jednoiposoban stan na mirnoj lokaciji…

  • Soba: 1.5
  • 3,338 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM((Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Telep

118,570 €

Severni Telep-Lep Konforan Dvosoban stan 43 m2 u Izgradnji na Top Lokaciji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,757 €/m2
  • 43 m2