Novi Sad - Grbavica

Grbavica, Trosoban na prodaju-89m2 cena je 1600/m2! Uknjižen ID#6856

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 1,609 €/m2
  • Površina: 89 m2
PRODAJA

143,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204006856
  • Površina : 89 m2
  • Cena : 143,200 €
  • Cena po m2 : 1608.99 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 3/3

Prodaje se stan na Grbavici-89m2 (uknjiženih+dodatni prostor korsne površine) U stan se ulazi u hodnik odakle se stepenicama penje i stan je u jednoj etaži: dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja odvojena (prirodna ventilacija), dve spavaće sobe, ostava i kupatilo Cena stana sa uračunatom agencijom uslugom je 1600/m2 Stan se nalazi u zgradi koja ne poseduje trenutno lift, na 3. spratu-lift je u planu. Krov na zgradi rađen nov prošle godine, nisu do sad imali nikakvih problema u stanu. Zajednička biciklana u zgradi kao i ostava koja pripada stanu. Parking koji je omogućen za stanare. Dvostrano orijentisan i u cenu ulazi sav nameštaj sa fotografija. Useljiv prilikom isplate cene nekretnina Moguća kupovina putem stambenog kredita. Za više informacija me pozovite: 0631899153 Vaš siguran partner u svetu nekretnina! Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

136,400 €

Predstavljamo vam savremenu urbanu vilu u mirnom delu Adica, projektovanu za kvalitetan i funkcionalan porodičan život. U ponudi su trosobni stano…

  • Soba: 3.0
  • 2,165 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Centar

133,900 €

FENOMENALAN JEDNOSOBAN SALONSKI STAN U CENTRU – KEJ- izuzetna ponuda …

  • Soba: 1.0
  • 4,463 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Sajmište

133,600 €

Novi Sad, Sajam - Luksuzni stanovi u novogradnji - odlična lokacija! 36,62 m2 m2 …

  • Soba: 2.0
  • 3,611 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Sajmište

146,000 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,042 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Novo Naselje

149,350 €

Prelep dvoiposoban stan na Novom Naselju – Šonsi - izuzetna ponuda …

  • Soba: 2.5
  • 2,489 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Telep

146,500 €

* Novi Sad - Telep * sa PDV-om…

  • Soba: 3.0
  • 2,483 €/m2
  • 59 m2