Novi Sad - Adice

Prodaja stana-Dvosoban, 51m2 ID#6883

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,885 €/m2
  • Površina: 52 m2
PRODAJA

150,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204006883
  • Površina : 52 m2
  • Cena : 150,000 €
  • Cena po m2 : 2884.62 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 1/0

Fantastičan stan na prodaju! Dvosoban stan u zgradi novije gradnje. Stan se prodaje potpuno namešten. Parking mesto pripadajuće u dvorištu zgrade! Za više informacija možete pozvati: 0668442233. Vaše Gold nekretnine! Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

156,560 €

Novi Sad, Nova Detlinara, Komforan, svetao stan, površine 76m2, na 6.spratu na  redovnoj etaži. Stan ima dve rost…

  • Soba: 3.0
  • 2,087 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Grbavica

147,670 €

Novi Sad, Grbavica - Luksuzan vid stanovanja na lepoj i urbanoj lokaciji …

  • Soba: 1.5
  • 3,602 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Centar

150,000 €

Novi Sad, Centar, Odličan stan dvoiposoban stan…

  • Soba: 2.5
  • 2,727 €/m2
  • 55 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

150,380 €

Dvorišni trosoban stan u kući – Petrovaradin, Stari Majur…

  • Soba: 3.0
  • 1,904 €/m2
  • 79 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,900 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Sajmište

146,200 €

Novi Sad, Sajam - izgradnja…

  • Soba: 1.5
  • 3,400 €/m2
  • 43 m2