Novi Sad - Detelinara

Prodaje se stan na Novoj Detelinari, Tri spavaće sobe, Namešten, Uknjižen ID#6889

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,850 €/m2
  • Površina: 70 m2
PRODAJA

199,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204006889
  • Površina : 70 m2
  • Cena : 199,500 €
  • Cena po m2 : 2850.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 3/0

Stan na prodaju-Banatić, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja troiposoban stan na prodaju na Novoj Detelinari, udaljen svega 5 minuta hoda od Sajma. Nalazi se u zgradi novije gradnje. Stan je na trećem spratu u zgradi sa liftom. Dvorišno orijentisan-veoma mirno u stanu. Stan fantastičnog rasporeda i na dobroj lokaciji. Lokacija ima sve što je neophodno za život: vrtić, apoteka, prodavnica i svi ostali sadržaji. Sastoji se od: dnevne sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase. Grejanje na kalorimetre-niski troškovi, protočna topla voda. Stan se prodaje potpuno namešten, sa svim ugradnim elementima i tehnikom, nameštajem kako u dnevnoj tako i u spavaćim sobama. Stan je uknjižen. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381631899153 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

200,000 €

Prodaje se stan Nova Detelinara 88m2, uknjižen ID#4653…

  • Soba: 4.0
  • 2,273 €/m2
  • 88 m2

Novi Sad Grbavica

195,700 €

Grbavica-Odličan stan -Vojvođanska-065/3858-888…

  • Soba: 2.5
  • 2,542 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Podbara

197,150 €

Novogradnja, Podbara, Novi Sad Agencija Moj Dom s ponosom predstavlja novogradnju renomiranog investitora u širem centru Novog Sada. Stambeni komple…

  • Soba: 3.0
  • 3,399 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Grbavica

199,000 €

Četvorosoban, renoviran stan na Grbavici, 100m2, uknjižen ! ID#8461…

  • Soba: 4.0
  • 1,990 €/m2
  • 100 m2

Novi Sad Podbara

206,000 €

Topao, renoviran dvoiposoban stan sa pogledom na Dunav – Beogradski kej, 63m² + podrum 22m²…

  • Soba: 2.5
  • 2,861 €/m2
  • 72 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

209,230 €

Sremska Kamenica. 74m2. Trosoban stan sa povratom PDV-a! …

  • Soba: 3.0
  • 2,827 €/m2
  • 74 m2