Novi Sad - Grbavica

IZDAJEMO NOV NAMEŠTEN STAN NA GRBAVICI -600 eur ID#7067

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 14 €/m2
  • Površina: 43 m2
IZDAVANJE

600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204007067
  • Površina : 43 m2
  • Cena : 600 €
  • Cena po m2 : 13.95 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 3/0

U ponudi imamo ovaj elegantan jednoiposoban stan od 43m2, u novogradnji , pozicioniran na Grbavici. Opromljen novim luksuznim nameštajem. Ovo je savršen dom za one koji traže udobnost i stil. Jednoiposoban stan sa prostranim prostorom . Nov i luksuzan nameštaj. Bezbedna i prijatna okolina za život. Nsu dozvoljeni kućni ljubimci. Niski mesečni troškovi, grejanje na gas. Ne propustite priliku da uživate u udobnosti i stilu na ovom izuzetnom mestu. Kontaktirajte nas da zakažete gledanje nepokretnosti !! 066 844 22 66. Vaše Gold nekretnine. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Liman 1

450 €

Dvosoban stan u Novom Sadu, Liman 1, 46 m²…

  • Soba: 2.0
  • 10 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Rotkvarija

500 €

odličan dvosoban stan ID#12046…

  • Soba: 2.0
  • 10 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Telep

600 €

Kompletno namešten dvoiposoban stan 63m2 + garažno mesto+ PET FRIENDLY…

  • Soba: 2.5
  • 10 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Bulevar

1,200 €

Moj Dom Vam nudi prelep trosoban stan na prvom spratu koji se nalazi na Bulevaru u neposrednoj blizini Suda Spensa. Površina stana je 73m2 . Stan s…

  • Soba: 3.0
  • 16 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Centar

380 €

Stan za izdavanje u centru grada – idealan za studente, odlična povezanost i funkcionalan prostor Agencija Moj Dom nudi za izdavanje odličan stan…

  • Soba: 2.0
  • 7 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Podbara

400 €

Izdaje se stan na Podbari na 7-8min od centra. Stan je prostran i komforan sa francuskim balkonom u dnevnoj i terasom koja se nalazi u velikoj spavaco…