Novi Sad - Bulevar Oslobođenja

PRODAJA Stan 4.0: NOVI SAD-Bulevar Oslobođenja, Danila Kiša, 130m2+ ID#7106

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,628 €/m2
  • Površina: 98 m2
PRODAJA

257,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204007106
  • Površina : 98 m2
  • Cena : 257,500 €
  • Cena po m2 : 2627.55 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Oslobođenja
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 5/0

Prodajemo prelep porodični četvorosobni stan u Novom Sadu na odličnoj lokaciji. Prostorni dnevni boravak sa trpezarijom, kupatilo, ostava i prelepa terase nalaze se na prvom nivou ovog stana. (Moguće vratiti u prvobitno stanje stana gde se na ovom nivou nalazila jedna soba koja nije bila potrebna trenutnim vlasnicima sa kojim bi ste pretvorili ovaj stan u petosoban). Drugi nivo se sastoji od 3 spavaće sobe i kupatila. Treći nivo odnosno tavanski prostor je totalno preuređen i dobijen još dodatni prostor koji se može iskoristiti na više načina. Bitno je naznačiti da ovaj stan ima dva totalno zasebna ulaza i sa dodatnim ulaganjem mogu biti dva zasebna stana. Lokacija odlična, zgrada odlično održavana, stan je u odlično održavanom izvornom stanju i takođe zgrada poseduje lift. Za više informacija pozovite: 0668442299. Vaše GOLD NEKRETNINE Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

257,500 €

Petrovaradin-Veliki PentHaus 122 m2 sa Terasom 193 m2-Useljiv na Top Lokaciji-povrat PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,111 €/m2
  • 122 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

257,400 €

Sremska Kamenica. 91m2. Troiposoban stan sa povratom PDV-a! …

  • Soba: 3.5
  • 2,829 €/m2
  • 91 m2

Novi Sad Liman 2

257,500 €

Prodaje se komforan, prostran, porodicni stan na Limanu 2(70m2). Stan je odmah useljiv, potpuno je opremljen sa svim kuhinjskim elementima. Pogodan za…

  • Soba: 3.5
  • 3,679 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Kej

257,500 €

Ako maštate o jutarnjoj kafi uz pogled na reku, šetnjama kejom i bezbrižnom odrastanju dece uz uređena dvorišta i igrališta – ovaj stan je upr…

  • Soba: 3.0
  • 3,627 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Liman 1

265,500 €

FENOMENALAN TROSOBAN STAN NA LIMANU- izuzetna ponuda …

  • Soba: 3.0
  • 3,448 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Detelinara

261,830 €

Luksuzan trosoban stan u okviru sambenog komleksa, na Novoj Detelinari. Top lokacija, koja je odlično povezana sa ostalim delovima grada. Kompleks je…

  • Soba: 3.0
  • 3,193 €/m2
  • 82 m2