Novi Sad - Grbavica

Dvosoban Grbavica ID#7236

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,995 €/m2
  • Površina: 54 m2
PRODAJA

161,710 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204007236
  • Površina : 54 m2
  • Cena : 161,710 €
  • Cena po m2 : 2994.63 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 2/9

Prodajemo stan na odličnoj lokaciji, na Grbavici. U blizini se nalazi osnovna škola, pijaca, tržni centar Promenada... Stan je dvosoban i kompletno renoviran. Takođe uz stan ide i podrum. Za više informacija pozovite. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

156,560 €

Trosoban stan 76 m², potpuno namešten – Premija na Novoj Detelinari !…

  • Soba: 3.0
  • 2,060 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,950 €

NOVI SAD.BUL. PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

165,000 €

Novi Sad, na odličnoj lokaciji u ulici Novosadskog sajma prodaje se trosoban duplex stan od 71m2. Uknjižen 1/1. U donjem delu stana kuhinja sa trpez…

  • Soba: 3.0
  • 2,324 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Telep

158,700 €

NOVI SAD, TELEP …

  • Soba: 2.5
  • 2,369 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Detelinara

156,560 €

Renoviran dvosoban stan sa dve terase – Nova Detelinara…

  • Soba: 2.0
  • 3,195 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Liman 2

167,000 €

PRODAJA - DVOIPOSOBAN - 59M2 - LIMAN 2 ID#12047…

  • Soba: 2.5
  • 2,982 €/m2
  • 56 m2