Novi Sad - Sajmište

Prodaja stana-Sajam, Četvorosoban, Renoviran, Uknjižen! 96m2 ID#7324

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,500 €/m2
  • Površina: 96 m2
PRODAJA

240,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204007324
  • Površina : 96 m2
  • Cena : 240,000 €
  • Cena po m2 : 2500.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 1/0

Stan na prodaju-Nova Detelinara-Sajam, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja četvorosoban stan na prodaju na Novoj Detelinari, udaljen svega 2 minuta hoda od Sajma. Stan se nalazi u starijoj, kvalitetnoj gradnji, na mirnoj lokaciji pogodnoj za porodični život. U neposrednoj blizini nalaze se škola, vrtić, marketi, park i gradski prevoz, što čini ovu nekretninu odličnom za porodice ili investiciju. Stan je uknjižen. Stan je renoviran i luks opremljen što se može uočiti na fotografijama. U cenu ulazi sav nameštaj koji se trenutno nalazi u stanu. Dvostrano je orijentisan. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381631899153 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

240,000 €

Prodaja petosobnog stana- Novi Sad, Nova Detelinara ID#11297…

  • Soba: 5.0
  • 2,000 €/m2
  • 120 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

231,050 €

Na prodaju stan u Sremskoj Kamenici 85m2 - kvalitetna gradnja, vrhunski materijali, mirno i zeleno okruženje; povrat PDV-a …

  • Soba: 3.5
  • 2,718 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Liman 1

236,000 €

Na prodaju je izuzetno komforan i funkcionalno organizovan trosoban stan na Limanu 1, jednoj od najstabilnijih i najtraženijih lokacija za život u N…

  • Soba: 3.0
  • 2,914 €/m2
  • 81 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

231,750 €

NA PRODAJU - Stan površine 96m² sa panoramskim pogledom + 2 garažna mesta i dvorište u ceni …

  • Soba: 4.0
  • 2,414 €/m2
  • 96 m2

Novi Sad Centar

247,200 €

Uži centar, stan od 96m2 u ponudi samo kod nas ID#9541…

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 96 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

242,050 €

Adamovićevo, odličan stan ID#8460…

  • Soba: 4.0
  • 2,916 €/m2
  • 83 m2