Novi Sad - Telep

Prodajemo Trosoban stan u Novom Sadu.Odličan stan na super lokaciji! ID#7519

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,421 €/m2
  • Površina: 71 m2
PRODAJA

171,860 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204007519
  • Površina : 71 m2
  • Cena : 171,860 €
  • Cena po m2 : 2420.56 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/3

Prodajemo trosoban stan odličnog rasporeda na odličnoj lokaciji u Novom Sadu. Idealan stan za pojedince, parove ili porodice je pružio odličan raspored i iskorišćenost ovog prostora da u nešto više od 70m2 apsolutno sve stane.Lokacija ove nekretnine pruža odličnu povezanost sa bilo kojim delom grada Novog Sada a u blizini imate sve neophodno za život. Grejanje na kalorimetrepe po utrošku - mali troškovi režija na mesečnom nivou. Kupac prve nekretnine ostvaruje na ovoj nekretnini povrat PDVa . Imamo stanove sličnih kvadratura na drugačijim nivoima spratnosti. Za više informacija ili razgledanje budite slobodni da nas pozovete: 0668442222 . Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

170,000 €

Na prodaju dvoiposoban stan, Grbavica ID#11638…

  • Soba: 2.5
  • 3,269 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Detelinara

176,100 €

Nova Detelinara, novogradnja, povrat pdv-a! …

  • Soba: 3.0
  • 2,935 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Telep

168,010 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 3.0
  • 2,508 €/m2
  • 67 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

180,660 €

Petrovaradin - Useljiv, Trosoban stan - dupleks 84 m2 sa povratom PDV …

  • Soba: 2.5
  • 2,151 €/m2
  • 84 m2

Novi Sad Detelinara

174,000 €

Odličan, trosoban duplex na Novoj Detelinari! Mogućnost kupovine garaže !! ID#10275…

  • Soba: 3.0
  • 2,486 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Socijalno

169,950 €

Prodaja odličnog dupleksa 93m2 kod Socijalnog ID#4658…

  • Soba: 4.0
  • 1,827 €/m2
  • 93 m2