Sremska Kamenica - Tatarsko brdo

PRODAJA Stan 3.0: NOVI SAD - Petrovaradin - Sremska Kamenica 100.00m2 ID#7641

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,780 €/m2
  • Površina: 100 m2
PRODAJA

278,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204007641
  • Površina : 100 m2
  • Cena : 278,000 €
  • Cena po m2 : 2780.00 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Tatarsko brdo
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 3/0

Prodajemo trosoban stan u Sremskoj Kamenici na jednoj od najatraktivnijih lokacija. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje, dve spavaće sobe, dva kupatila i dve terase od kojih je jedna zatvorenog koncepta i koje pružaju predivne poglede. Grejanje je etažno na toplotne pumpe što doprinosi tome da su troškovi za ovaj stan veoma niski, takođe stan poseduje centralnu klimu. Kupci ovog stana imaju pogodnost da u budućnosti uz jednostavno adaptiranje pretvore ovaj stan u četvorosoban. Stan ima pripadajuće garažno mesto. Uknjiženo 1/1. Cena nije fiksna i dogovor je moguć posle razgledanja. Za više informacija ili razgledanje ovog stana pozovite nas na broj telefona: 0668442299 . Pišite nam putem Mail adrese na: goldnekretnine2299@gmail.com Vaše GOLD NEKRETNINE Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Somborski bulevar

278,100 €

Novogradnja na Telepu, Novi Sad Agencija Moj Dom prodaje nesvakidašnji četvorosoban stan u najlepšem delu Telepa. Stan je poršine 115m2, ima 3 sp…

  • Soba: 4.0
  • 2,418 €/m2
  • 115 m2

Novi Sad Telep

275,680 €

PRODAJA Stan 4.0: NOVI SAD-Novi Sad-Telep, 101.00m2, 275680 eur ID#10863…

  • Soba: 4.0
  • 2,730 €/m2
  • 101 m2

Novi Sad Centar

273,150 €

Na prodaju salonski stan u Jevrejskoj ulici, 102m2…

  • Soba: 3.5
  • 2,678 €/m2
  • 102 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

281,490 €

Sremska Kamenica - Četvorosaoban stan sa pogledom na Novi Sad 92m2 + GRATIS parking mesto …

  • Soba: 3.5
  • 3,060 €/m2
  • 92 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

274,400 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 3.5
  • 2,951 €/m2
  • 93 m2

Novi Sad Centar

273,160 €

Salonski stan u srcu Novog Sada ID#9681…

  • Soba: 3.0
  • 2,678 €/m2
  • 102 m2