Novi Sad - Centar

Odličan, trosoban, renoviran stan u samom centru grada ! ID#7664

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 4,120 €/m2
  • Površina: 74 m2
PRODAJA

304,880 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204007664
  • Površina : 74 m2
  • Cena : 304,880 €
  • Cena po m2 : 4120.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 3/0

Na prodaju kompletno renoviran, trosoban stan u srcu Novog Sada, smešten u najtraženijem delu pešačke zone. Iako se nalazi u samom centru, stan je pozicioniran tako da pruža maksimalan mir i privatnost, idealan za porodičan život ili luksuzni najam. Stan se sastoji od: prostrane i svetle dnevne sobe, dve odvojene spavaće sobe, funkcionalne kuhinje sa ostavom, kupatila, velike terase koja pruža dodatni komfor. Stan je kompletno renoviran, sa kvalitetnim završnim materijalima, i ne zahteva dodatna ulaganja. Odlična prirodna osvetljenost tokom celog dana. Dodatne prednosti: Ekskluzivna lokacija u pešačkoj zoni Mirno i tiho okruženje Blizina svih gradskih sadržaja – škole, prodavnice, restorani, gradski prevoz Idealna nekretnina kako za život, tako i kao investicija za izdavanje Vaš siguran partner u svetu nekretnina! Za više informacija pozovite 0668442233 Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

309,000 €

Na prodaji u novogradnji, (Novo Naselje- Bate Brkića)moderan , lux opremljen duplex od 127 kvadrata, 4,5 soban, uk…

  • Soba: 4.5
  • 2,433 €/m2
  • 127 m2

Novi Sad Novo Naselje

306,500 €

Prodaje se odličan četvorosoban stan na Novom Naselju, u izgradnji. Stan se nalazi u potkrovlju zgrade, manja zgradica…

  • Soba: 4.0
  • 2,270 €/m2
  • 135 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

299,750 €

Mišeluk - Stanovi svih struktura - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 0.5
  • 2,379 €/m2
  • 126 m2

Novi Sad Centar

306,400 €

U srcu Novog Sada, samo par koraka od šarmantnog keja u Starom gradu, nalazi se ovaj potpuno renovirani salonski stan koji odiše elegancijom i moder…

  • Soba: 3.0
  • 3,605 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Novo Naselje

309,000 €

Moderan luksuzan dupleks na Novom Naselju – 120 m² komfora…

  • Soba: 4.5
  • 2,575 €/m2
  • 120 m2

Novi Sad Novo Naselje

309,000 €

Na prodaju četvoroiposoban duplex stan površine 120m², sm…

  • Soba: 4.5
  • 2,575 €/m2
  • 120 m2