Novi Sad - Rotkvarija

Odličan, dvoiposoban stan u Kraljevom Parku! ID#7697

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 3,106 €/m2
  • Površina: 63 m2
PRODAJA

195,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204007697
  • Površina : 63 m2
  • Cena : 195,700 €
  • Cena po m2 : 3106.35 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Rotkvarija
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 6/7

Na prodaju luksuzno sređen dvoiposoban stan u Kraljevom Parku, u Novom Sadu. Stan se prostire na 63 m² i idealan je za sve koji žele miran i udoban život u samom srcu grada, a opet daleko od gradske buke. Karakteristike stana: Površina: 63 m² Spavaće sobe: 2 Orijentacija: Dvorišna (idealno za miran i tih život bez buke) Luksuzan enterijer: Stan je u potpunosti renoviran i opremljen sa visokokvalitetnim materijalima i pažljivo biranim detaljima. Dnevna soba: Prostrana i svetla, sa savremenim nameštajem i funkcionalnim prostorom za opuštanje i druženje. Kuhinja: Moderno uređena sa svim potrebnim aparatima i prostornim rešenjima. Kupatilo: Savremeno dizajnirano sa elegantnim pločicama, kadom i svim potrebnim sadržajem. Dvorište: Orijentacija prema dvorištu omogućava potpuni mir i privatnost, a stan je distanciran od buke gradske ulice. Stan se nalazi u jednoj od najlepših i najtraženijih lokacija u Novom Sadu - Kraljev Park, u blizini svih bitnih sadržaja, uključujući javni prevoz, prodavnice, škole, restorane i druge gradske usluge. Savršeno je povezan sa centrom grada, a istovremeno pruža miran ambijent za život. Ovaj stan je savršena prilika za sve koji žele luksuzan, miran i udoban prostor u jednoj od najboljih gradskih četvrti. Vaš siguran partner u svetu nekretnina! Za više informacija pozovite 0668442233 Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

190,000 €

Odličan trosoban stan- Nova Detelinara 065 385 88 88…

  • Soba: 3.0
  • 2,794 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Podbara

193,500 €

NOVI SAD.PODBARA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,121 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Telep

188,690 €

Telep, fenomenalan trosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 3.0
  • 2,735 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Rotkvarija

195,700 €

Odličan, dvoiposoban stan u Kraljevom Parku! ID#7697…

  • Soba: 2.5
  • 3,106 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Podbara

198,600 €

NA PRODAJU - Troiposoban stan na Podbari, mogućnost povrata PDV-a …

  • Soba: 3.5
  • 2,797 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Telep

197,250 €

NOVI SAD.TELEP.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,859 €/m2
  • 69 m2