Novi Sad - Liman 2

ODLIČNA LOKACIJA, TROIPOSOBAN -ŠEKSPIROVA ID#7707

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 3,472 €/m2
  • Površina: 89 m2
PRODAJA

309,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204007707
  • Površina : 89 m2
  • Cena : 309,000 €
  • Cena po m2 : 3471.91 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Liman 2
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 1/0

PRODAJA STANA NA LIMANU !!! Ponuda se odnosi na izuzetnu nekretninu smeštenu na traženoj lokaciji, Limanu 3. Površine 89 m2, i prodaje kompletno namešten . Po strukturi je trosoban, sa mogućnošću proširenja tako da se može napraviti još jedna soba. Iz hodnika se ulazi u sve prostorije, kuhinja je odvojena sa prirodnom ventilacijom, a stan poseduje i dve terase. Stan je luks sredjen. Dizajnerski namestaj, Pierre Carden, Kare namestaj, Hans Grohe kupatilska oprema i kuhinjska, dve klime, pvc stolarija, vrata uvozna Nemacka sa samozakljucavanjem, italijanska keramika. Stepenice koje vode u dnevni boravak od skupocenog italijanskog granita plava perla Nalazi se u blizini parka i fakulteta, par minuta od vrtića i osnovne škole. Pozicija stana gleda na dvorišnu stranu samim tim izlovan od buke. Ispred zgrade je prelepo ozelenjeno dvorište, što ga čini idealnim izborom za udoban život u gradu. Idealana nekretnine za porodice sa malom decom i sve one koje vole mir i tišinu. Nekretnina vredna vaše pažnje. Za više informacija pozovite 066 844 22 66 Vaše Gold nekretnine. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

316,200 €

Severni Telep-Super Četvorosoban PentHaus stan 145 m2 sa Lepom Velikom Terasom-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,181 €/m2
  • 145 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

315,200 €

Bulevar Evrope-Luksuzno opremljen Veliki Četvorosoban stan 114 m2 sa Pogledom-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,765 €/m2
  • 114 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

315,150 €

Na prodaju – ekskluzivan i izuzetno prostran stan od 115 m² na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Novom Sadu – Bulevaru Evrope. Ovaj impresivan…

  • Soba: 4.0
  • 2,740 €/m2
  • 115 m2

Novi Sad Centar

306,400 €

U srcu Novog Sada, samo par koraka od šarmantnog keja u Starom gradu, nalazi se ovaj potpuno renovirani salonski stan koji odiše elegancijom i moder…

  • Soba: 3.0
  • 3,605 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Centar

304,880 €

Odličan, trosoban, renoviran stan u samom centru grada ! ID#7664…

  • Soba: 3.0
  • 4,120 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Sajmište

309,720 €

Na prodaju luksuzan penthouse površine 97m² u modernom stambenom kompleksu, u neposrednoj blizini Sajma. Ova nekretnina predstavlja idealan spoj kom…

  • Soba: 4.0
  • 3,193 €/m2
  • 97 m2