Novi Sad - Avijatičarsko naselje

Prodajemo renoviran stan na Avijatičarskom naselju ID#7737

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,495 €/m2
  • Površina: 64 m2
PRODAJA

159,650 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204007737
  • Površina : 64 m2
  • Cena : 159,650 €
  • Cena po m2 : 2494.53 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Avijatičarsko naselje
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 2/0

Prodaja stana- renoviran-Avijatičarsko naselje Prodajemo renoviran stan na Avijatičarskom naselju, nalazi se na drugom spratu sa liftom u zgradi kvalitetne gradnje. Nekretnina je okružena zelenilom, ispred zgrade se nalazi parking koji nije zoniran. Poseduje 64m2, dvoiposobne je strukture, prostorije su komforne i lepo osvetljene. Pripadajuća ostava oko 3m2. Pozovite nas-0668442270 Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

157,313 €

Telep četri 4.0 stana savršenog rasporeda u Urbanoj Vili - moguć povrat PDV. Zgrada je koncipirana porodično, sa d…

  • Soba: 2.5
  • 2,458 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Veternk

160,650 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnji od pouzdanog investitora. Odlična lokacija, dobro povezana sa svim delovima grada, svi stanovi u ponudi sa …

  • Soba: 4.0
  • 1,959 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Novo Naselje

154,500 €

Novi Sad-Novo naseljeStan u Tozinom sokaku;najlepsem delom Novog naselja...Nalazi se na 4 spratu u zgradi sa l…

  • Soba: 2.5
  • 2,575 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Detelinara

150,000 €

Prodajemo stan sa parking mestom ID#11747…

  • Soba: 2.0
  • 3,000 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Detelinara

149,865 €

PRODAJA Stan 2.5: NOVI SAD-Novi Sad-Nova Detelinara, Janka Čmelika, 55.00m2 ID#10504…

  • Soba: 2.5
  • 2,725 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Centar

152,440 €

Extra stan Stevana Branovačkog…

  • Soba: 2.0
  • 1,980 €/m2
  • 77 m2