Novi Sad - Bulevar Oslobođenja

PRODAJA Stan 2.5: NOVI SAD-Novi Sad-Bulevar Oslobođenja, , 57.00m2, 142140 ID#7806

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,494 €/m2
  • Površina: 57 m2
PRODAJA

142,140 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204007806
  • Površina : 57 m2
  • Cena : 142,140 €
  • Cena po m2 : 2493.68 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Oslobođenja
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 5/5

Prodajemo dvoiposoban stan na top lokaciji. Za više informacija pozovite 0668442244. Vaše Gold nekretnine. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

149,050 €

Novi Sad, Telep- Jednoiposoban stan u izgradnji 52m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,866 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

135,000 €

Prodaja-dvosoban-45m2-bulevar patrijarha Pavla ID#11728…

  • Soba: 2.0
  • 3,000 €/m2
  • 45 m2

Savremeni dvosoban stan u novogradn

144,200 €

Savremeni dvosoban stan u novogradnji na Salajci…

  • Soba: 2.0
  • 3,353 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Avijacija

141,900 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.DVOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,677 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Telep

143,700 €

Prodaja stana Telep, Nov, Dvosoban, Neuseljavan! ID#10345…

  • Soba: 2.0
  • 2,763 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Liman 1

142,000 €

Dvoiposoban stan na Limanu 1 ID#10629…

  • Soba: 2.5
  • 2,958 €/m2
  • 48 m2