Novi Sad - Detelinara

Prodajemo 2.0 stan, Novi Sad, Nova Detelinara, 47m2 ID#7824

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,739 €/m2
  • Površina: 47 m2
PRODAJA

128,750 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204007824
  • Površina : 47 m2
  • Cena : 128,750 €
  • Cena po m2 : 2739.36 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 2/6

Prodajemo odličan stan, polunamešten na drugom spratu sa liftom, sa terasom koja je zatvorena PVC stolarijom. Nalazi se u blizini Lidla i Železniče stanice. Uknjižen, moguća kupovima putem stambenog kredita. U dvorištu se nalazi parking za stanare. Postoji mogućnost kupovine garaže .Za više informacija pozovite 0668443377 Vaše Gold nekretnine Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

127,800 €

Petrovaradin-Trosoban stan 73 m2 sa Dvorištem na Top Lokaciji-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 1,751 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

133,900 €

DVOSOBAN STAN NA BULEVARU OSLOBOĐENJA ID#10117…

  • Soba: 1.5
  • 3,524 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Telep

131,900 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,806 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Vidovdansko naselje

127,980 €

Novi Sad, Vidovdansko naselje - U izgradnji 71m2 odličan troiposoban stan …

  • Soba: 3.5
  • 1,803 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Telep

124,300 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,032 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Telep

123,600 €

Ukoliko tražite dom u kome dan počinje tišinom, a završava se bez gradske gužve – ovo je adresa koja menja svakodnevicu. U ponudi je jedinstven…

  • Soba: 2.5
  • 2,168 €/m2
  • 57 m2