Novi Sad - Centar

Centar, odlična ponuda za zakup ID#7918

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 12 €/m2
  • Površina: 47 m2
IZDAVANJE

550 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204007918
  • Površina : 47 m2
  • Cena : 550 €
  • Cena po m2 : 11.70 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 2/0

Nudimo vam jedinstvenu priliku za zakup dvoiposobnog stana na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Novom Sadu – Kej. Stan se nalazi u neposrednoj blizini Novog suda, sa direktnim pogledom na ovu prestižnu zgradu, a zbog svoje lokacije i strukture idealan je kako za poslovni prostor, tako i za stanovanje. Stan je prostran i funkcionalno raspoređen, sa površinom koja omogućava komforno korišćenje. Struktura stana je dvoiposobna, što znači da se sastoji od dve velike sobe, jedne manje prostorije koja može služiti kao kancelarija, dečja soba ili garderober, prostrane dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i terase. Zahvaljujući odlično osmišljenom rasporedu prostorija, stan je svetao i prozračan tokom čitavog dana. Ovaj stan nudi izuzetnu fleksibilnost kada je reč o nameni. Ukoliko vam je potreban poslovni prostor, raspored i lokacija su idealni za kancelariju, agenciju ili neku drugu poslovnu delatnost. Takođe, ako tražite mesto za udoban život, stan se može opremiti po vašim željama i pružiti sve što je potrebno za ugodan boravak. Lokacija stana je jedan od glavnih aduta. Stan se nalazi u mirnom i prestižnom delu grada, na samom Keju, uz Dunav. U blizini stana nalazi se sve što vam je potrebno za svakodnevni život: prodavnice, restorani, kafići, škole, vrtići, zdravstvene ustanove, kao i rekreativne zone za šetnju i opuštanje. Blizina centra grada omogućava vam brz i jednostavan pristup svim bitnim sadržajima, a istovremeno ste dovoljno udaljeni od gradske gužve. Zgrada je održavana i poseduje lift. Grejanje je centralno, što garantuje toplinu tokom zimskih meseci. U blizini je dostupno javno parkiranje. Bilo da tražite savršen poslovni prostor ili udoban stan za život, ovaj dvoiposoban stan na Keju je prava prilika za vas. Za više informacija pozovite na 0668442277 Vaše Gold nekretnine. Reg.posrednika br.1039