Novi Sad - Novo Naselje

PRODAJA Stan 5.0: NOVI SAD-Novi Sad-Novo naselje, Bate Brkića, 100.00m2 ID#7966

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 2,788 €/m2
  • Površina: 100 m2
PRODAJA

278,810 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204007966
  • Površina : 100 m2
  • Cena : 278,810 €
  • Cena po m2 : 2788.10 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 5.0
  • Sprat: 5/0

Prodajemo petosoban stan u Novom Sadu na odličnoj lokaciji. Luksuzan petosoban stan od 100 kvadratnih metara u mirnom delu grada, idealan za porodični život. Uknjižen na 100m2 dok je podna površina veća. Stan se prodaje namešten kao na slikama. Prvi sprat: prostran dnevni boravak, potpuno opremljena kuhinja, moderno kupatilo sa tuš kabinom i terasa od 8 kvadrata sa prelepim pogledom. Drugi sprat: četiri sobe, od kojih je jedna garderober adaptiran iz sobe, i veliko kupatilo sa kadom. Stan je izuzetno osvetljen prirodnom svetlošću tokom celog dana. U neposrednoj blizini su škola, vrtić, dom zdravlja i bolnica – sve na samo 2 minuta hoda. Autobusko stajalište se nalazi ispred zgrade, obezbeđujući odličnu povezanost sa centrom grada. Dodatne informacije: Uknjižen 1/1 – sva dokumentacija je uredna. Nova zgrada – modernog dizajna i izgradnje. Za više informacija i zakazivanje obilaska, kontaktirajte nas: 0668442299 Vaše GOLD NEKRETNINE Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

270,000 €

Prodaja stana-Kamenica, 108m2 sa svojim dvorištem, Četvorosoban ID#11382…

  • Soba: 4.0
  • 2,500 €/m2
  • 108 m2

Novi Sad Telep

273,290 €

Telep, fenomenalan četvorosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 4.0
  • 2,603 €/m2
  • 105 m2

Novi Sad Liman 4

283,000 €

Stan na Limanu 4, top lokacija, četvorosoban, uknjiženo 114 m² + velika terasa od 44 m² koja ide gratis uz stan i…

  • Soba: 4.0
  • 2,482 €/m2
  • 114 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

278,000 €

PRODAJA Stan 3.0: NOVI SAD - Petrovaradin - Sremska Kamenica 100.00m2 ID#7641…

  • Soba: 3.0
  • 2,780 €/m2
  • 100 m2

Novi Sad Novo Naselje

278,810 €

PRODAJA Stan 5.0: NOVI SAD-Novi Sad-Novo naselje, Bate Brkića, 100.00m2 ID#7966…

  • Soba: 5.0
  • 2,788 €/m2
  • 100 m2

Novi Sad Somborski bulevar

278,100 €

Novogradnja na Telepu, Novi Sad Agencija Moj Dom prodaje nesvakidašnji četvorosoban stan u najlepšem delu Telepa. Stan je poršine 115m2, ima 3 sp…

  • Soba: 4.0
  • 2,418 €/m2
  • 115 m2