Novi Sad - Podbara

Renoviran, Podbara, Dvosoban ID#7995

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,747 €/m2
  • Površina: 45 m2
PRODAJA

123,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204007995
  • Površina : 45 m2
  • Cena : 123,600 €
  • Cena po m2 : 2746.67 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/5

Prodajemo DVOSOBAN stan, 45m2, kompletno RENOVIRAN,kuhinja sa ugradnim elementima bez bele tehnike, odličnog rasporeda u neposrednoj blizini centra i svih bitnih sadržaja. Stan se nalazi u zgradi sa liftom na trećem spratu. U sklopu stana ide i podrum od 8m2, biciklana. Takođe postoji i ograđeni deo u dvorištu za decu. Stan je POGODAN I ZA POSLOVNI PROSTOR. Za više informacija pozovite 0668443377 Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

117,420 €

Agencija Moj Dom prodaje lux stan na fenomenalnoj lokaciji kako za život tako i za iznajmljivanje! Stan je renoviran i nije potrebno ulaganje .Vredi…

  • Soba: 1.5
  • 3,558 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

122,000 €

NOVI SAD. BULEVAR.PATRIJARHA PAVLA.JEDNOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,711 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Adice

132,000 €

NOVI SAD.ADICE.TROIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 1,760 €/m2
  • 75 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

120,200 €

Funkcionalan Dvosoban stan na Mišeluku …

  • Soba: 2.0
  • 2,504 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Sajmište

128,300 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,055 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2