Novi Sad - Centar

Prodaja stana- Podbara, Novi Sad ID#8148

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 3,721 €/m2
  • Površina: 86 m2
PRODAJA

320,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204008148
  • Površina : 86 m2
  • Cena : 320,000 €
  • Cena po m2 : 3720.93 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 4/5

Prodaja stana- Podbara, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, Vaš siguran partner u svetu nekretnina, vam predstavlja četvorosoban stan- Podbara, Novi Sad Nekretnina je četvorosobne strukture, nalazi se na četvrtom spratu stambene zgrade sa liftom, prostorije u stanu su dobro projektovane, pravilnog su oblika kao i veličine. Postoji mogućnost kupovine garaže. Za više ingormacija, kontaktirajte nas -0668442270 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

311,650 €

Predstavljamo vam novogradnju na Telepu, projektovanu po visokim standardima kvaliteta gradnje. Objekat odlikuju savremena arhitektonska rešenja ko…

  • Soba: 4.0
  • 2,940 €/m2
  • 106 m2

Novi Sad Novo Naselje

329,600 €

NOVI SAD.NOVO NASELJE.TROIPOSOBAN STAN.Stan je namešten. Plus  terasa od 120m2 .U cenu ulaze garaza od 16m2 i park…

  • Soba: 3.5
  • 3,789 €/m2
  • 87 m2

Novi Sad Cara Dušana

328,600 €

Na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, u ulici Cara Dušana, nalazi se stan koji ne nudi samo kvadraturu, već način života u kojem se p…

  • Soba: 4.0
  • 3,222 €/m2
  • 102 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

323,740 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 4.5
  • 2,943 €/m2
  • 110 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

322,700 €

Novi Sad, Bulevar Evrope - Komforan četvosoban stan …

  • Soba: 4.0
  • 2,689 €/m2
  • 120 m2

Novi Sad Telep

317,250 €

U ponudi je ekskluzivan porodični stan, u izgradnji, u luksuznoj urbanoj vili na Severnom Telepu – delu Novog Sada poznatom po miru, prostranim uli…

  • Soba: 4.0
  • 2,833 €/m2
  • 112 m2