Novi Sad - Bulevar Oslobođenja

PETOSOBAN-BULEVAR OSLOBOĐENJA ID#8173

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 2,077 €/m2
  • Površina: 124 m2
PRODAJA

257,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204008173
  • Površina : 124 m2
  • Cena : 257,500 €
  • Cena po m2 : 2076.61 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Oslobođenja
  • Broj soba : 5.0
  • Sprat: 5/5

Prodajemo prostran, petosoban stan koji je smešten na mirnoj lokaciji, okružen zelenilom, što ga čini savršenim mestom za odrastanje vaše dece. Parking prostor se nalazi ispred i oko objekta, dok su obdaniste, osnovna i srednja škola u neposrednoj blizini. Takođe, park sa sadržajem za decu udaljen je samo 50 metara. Stan je u blizini centra grada, Promenade, Futoske pijace i prodavnica, što dodatno olakšava svakodnevne obaveze. Osobine zgrade i stana: Zgrada je unutra dobro održavana. Stan je istočno orijentisan ka dvorištu, što omogućava prijatan ambijent tokom dana. Dodatno je renoviran i adaptiran pre 2 godine. Visina plafona je iznad standarda, što dodatno doprinosi osećaju prostranosti. U stanu se nalaze ostave u hodniku i podrumu, kao i biciklana u okviru objekta. Klimatizovan je sa 4 klima uređaja, a fasadni zidovi su izolovani "sendvič zidom" (blok 25 cm + izolacija + opeka 12 cm). Raspored prostora: Prvi nivo: Veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, široka i duga terasa, ostava i toalet sa tuš kabinom. Drugi nivo: Master kupatilo sa velikom ugaonom kadom, dve sobe odvojene američkim plakarima sa klasičnim prozorima i četvorostrukim VELUX krovnim prozorima. Treći nivo: Dve sobe sa velikim klasičnim i krovnim VELUX prozorima. Svi nivoi su povezani betonskim stepeništem. Mogućnost prodaje sa ugradnim nameštajem uz naknadu (kuhinja i plakari kao novi). Stan je odmah useljiv i pruža savršenu kombinaciju udobnosti, funkcionalnosti i blizine potrebnih sadržaja. Ne propustite priliku da postanete vlasnici ovog predivnog stana! Za više informacija pozovite 0668443377. Vaše Gold nekretnine. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

257,340 €

Telep, fenomenalan četvorosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 4.0
  • 2,709 €/m2
  • 95 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

260,170 €

Sremska Kamenica. 96m2. Četvorosoban stan sa povratom PDV-a! …

  • Soba: 4.0
  • 2,710 €/m2
  • 96 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

257,500 €

Petrovaradin-Fantastičan Četvorosoban PentHaus 114 m2 sa Velikom Terasom 181 m2-povrat PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,259 €/m2
  • 114 m2

Novi Sad Telep

250,680 €

NOVI SAD, TELEP …

  • Soba: 4.0
  • 2,611 €/m2
  • 96 m2

Novi Sad Liman 1

265,534 €

Trosoban stan na Limanu 1 – 77m², visoko prizemlje, odlična lokacija! Na prodaju trosoban stan površine 77m², uknjižen, visoko prizemlje, grad…

  • Soba: 2.5
  • 3,404 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Centar

250,000 €

JEDNOIPOSOBAN STAN – CENTAR, TOP LOKACIJA…

  • Soba: 1.5
  • 5,319 €/m2
  • 47 m2