Novi Sad - Detelinara

TROSOBAN NOV NEUSELJAVAN *POVRAT PDVA* ID#8195

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,318 €/m2
  • Površina: 74 m2
PRODAJA

171,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204008195
  • Površina : 74 m2
  • Cena : 171,500 €
  • Cena po m2 : 2317.57 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 6/0

Prodajemo trosoban stan u Novom Sadu na odličnoj lokaciji. Prodajemo Nov Neuseljavan Trosoban stan u Novom Sadu na odličnoj lokaciji u dve etaže. Donja etaža: kuhinja i trpezarija, dnevni boravak, wc i terasa. Gornja etaža: hodnik, kupatilo i dve spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz na terasu.Prelep pogled. Grejanje je na gas na kalorimetre po utrošku što znači da su troškovi režija jako mali i grejanje se plaća samo u toku sezone odnosno kad Vi uključite. Za više informacija pozovite: 0668442299 . Kontaktirajte nas putem mail adrese: goldnekretnine2299@gmail.com Vaše GOLD NEKRETNINE Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

164,000 €

Novi Sad, Odličan dvosoban stan - moguć trosoban - sa parkingom…

  • Soba: 2.0
  • 2,828 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Novo Naselje

172,000 €

Novi Sad, Novo Naselje u prelepom okruzenju sa svim sadrzajima za komforan porodičan zivot prodaje se odličan trosoban…

  • Soba: 3.0
  • 2,263 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Telep

176,000 €

Ekskluzivan kompleks na Telepu, 60m2, sa pdv-om!…

  • Soba: 3.0
  • 2,933 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Grbavica

170,000 €

Na prodaju dvoiposoban stan, Grbavica ID#11638…

  • Soba: 2.5
  • 3,269 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Liman 4

181,280 €

Liman IV, trosoban porodičan stan. 80m2. …

  • Soba: 3.0
  • 2,266 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Sajmište

172,400 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,380 €/m2
  • 51 m2