Novi Sad - Grbavica

KOMFORAN, TROSOBAN STAN NA GRBAVICI ID#8196

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,090 €/m2
  • Površina: 77 m2
PRODAJA

237,930 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204008196
  • Površina : 77 m2
  • Cena : 237,930 €
  • Cena po m2 : 3090.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 5/0

Na prodaju Trosoban stan u Novom Sadu - Naselje Grbavica Ovaj prostrani trosoban stan savršeno je rešenje za sve koji traže udobnost i funkcionalnost. Sa optimalnim rasporedom, stan se prostire na 77 m2 . Prostrana i svetla dnevna soba, idealna za okupljanje porodice i prijatelja. Veliki prozori pružaju puno prirodne svetlosti. Dve komforne spavaće sobe pružaju privatnost i mir. Idealne su za porodice ili kao radne sobe. Kupatilo Moderno opremljeno, sa kvalitetnom sanitarijom. Stan se nalazi na petom spratu, u zgradi koja je redovno održavana. Stan se nalazi u naselju Grbavica, jednom od najpopularnijih delova Novog Sada. U blizini su: Prodavnice i tržni centri: Sve što vam je potrebno na dohvat ruke. Kafići i restorani: Široka ponuda mesta za izlazak i druženje. Obrazovne institucije: Blizina škola i vrtića čini ovaj stan idealnim za porodice sa decom. Javni prevoz: Odlična povezanost sa centrom grada i drugim delovima Novog Sada. Zašto odabrati ovaj stan? Ovaj stan ne samo da nudi udobnost, već i živopisnu svakodnevicu koja dolazi s životom u centru zbivanja. Bilo da ste mlada porodica, par ili osoba koja želi da uživa u dinamičnom okruženju, ovaj stan je pravi izbor za vas. Za više informacija ili zakazivanje razgledanja, slobodno nas kontaktirajte na 0668442277. Ne propustite priliku da postanete vlasnik ovog prelepog stana u Novom Sadu! Vaš novi dom čeka na vas! Vaše Gold nekretnine. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

231,570 €

Grbavica -kolo Srpskih sestara-Extra duplex sa Garažom…

  • Soba: 3.5
  • 2,790 €/m2
  • 83 m2

Novi Sad Podbara

239,630 €

Podbara-Direktna Prodaja-Veliki Trosoban stan 89 m2 sa Velikom Terasom-mogućnost povrata PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,692 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Telep

233,300 €

NOVI SAD.TELEP.ČETVOROSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,592 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Grbavica

247,200 €

Grbavica-Miše Dimitrijevića-91 m2 --065/3858-888…

  • Soba: 3.0
  • 2,716 €/m2
  • 91 m2

Novi Sad Centar

243,000 €

Novi Sad - Centar - trosoban stan…

  • Soba: 3.0
  • 3,115 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

235,200 €

Novi Sad-Bulevar Oslobodjenja…

  • Soba: 3.0
  • 2,800 €/m2
  • 84 m2