Novi Sad - Detelinara

Prodaja Stan TROSOBAN Odličan Povrat Pdva Parking Obezbeđen ID#8199

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,829 €/m2
  • Površina: 55 m2
PRODAJA

155,590 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204008199
  • Površina : 55 m2
  • Cena : 155,590 €
  • Cena po m2 : 2828.91 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 3/0

Prodajemo odličan trosoban stan u Novom Sadu na Novoj Detelinari. Zgrada će posedovati lift.Grejanje na gas.Parking za Vaš automobil je uključen u cenu i nalazi se u dvorištu zgrade. Tehnički opis: - Armirano-betonska konstrukcija - Termo blok, fasadni stiropor (energetski „C“ razred). - Grejanje – gas (Srbijagas). - Lift – hidraulični – proizvođač „Vega“ Novi Sad. - Fasadna stolarija – šestokomorna, nisko-emisiona stakla punjena argonom; aluminijumske, termoizolovane roletne, okov – AGB Italija. - Sigurnosna ulazna vrata. - Kvalitetna, moderno dizajnirana unutrašnja vrata. - Prvoklasna keramika (može i po izboru kupca). - Ugradni vodokotlić, prvoklasna sanitarija i baterije. - Gornji kupatilski ormarić sa ogledalom i ormarić ispod umivaonika. - Internet konekcija u svim sobama. - Mogućnost dodatnih radova u dogovoru sa kupcem (gips, rasveta…) Završetak radova objekta je Septembar 2025. Stan iste strukture imamo i na (IV) četvrtom spratu. Za više informacija pozovite: 0668442299. Kontaktirajte nas putem mail adrese: goldnekretnine2299@gmail.com Vaše GOLD NEKRETNINE Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

146,260 €

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Dvosoban stan - poslovni apartman 46 m2 …

  • Soba: 2.0
  • 3,180 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

157,300 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,537 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Železnička stanica

149,350 €

Komforan, kompletno renoviran dvoiposoban stan – Železnička stanica, Novi Sad | 59 m² Na prodaju je izuzetno lep i funkcionalan dvoiposoban stan…

  • Soba: 2.5
  • 2,531 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Novo Naselje

147,290 €

Novo Naselje-Namešten Dvosoban stan 48 m2 na drugom spratu u mirnom kraju-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 3,069 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Centar

163,552 €

Novi Sad, Centar - Stari grad - Kompletno renoviran komforan jednoiposoban stan …

  • Soba: 1.5
  • 3,207 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Telep

159,650 €

* Novi Sad - Telepska dolina *…

  • Soba: 4.0
  • 2,534 €/m2
  • 63 m2