Novi Sad - Detelinara

Prodaja Stan TROIPOSOBAN Odličan Povrat Pdva Parking Obezbeđen ID#8210

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,689 €/m2
  • Površina: 85 m2
PRODAJA

228,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204008210
  • Površina : 85 m2
  • Cena : 228,600 €
  • Cena po m2 : 2689.41 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 5/0

Prodajemo odličan trosoban stan u Novom Sadu na Novoj Detelinari. Zgrada će posedovati lift.Grejanje na gas.Parking za Vaš automobil je uključen u cenu i nalazi se u dvorištu zgrade. Tehnički opis: - Armirano-betonska konstrukcija - Termo blok, fasadni stiropor (energetski „C“ razred). - Grejanje – gas (Srbijagas). - Lift – hidraulični – proizvođač „Vega“ Novi Sad. - Fasadna stolarija – šestokomorna, nisko-emisiona stakla punjena argonom; aluminijumske, termoizolovane roletne, okov – AGB Italija. - Sigurnosna ulazna vrata. - Kvalitetna, moderno dizajnirana unutrašnja vrata. - Prvoklasna keramika (može i po izboru kupca). - Ugradni vodokotlić, prvoklasna sanitarija i baterije. - Gornji kupatilski ormarić sa ogledalom i ormarić ispod umivaonika. - Internet konekcija u svim sobama. - Mogućnost dodatnih radova u dogovoru sa kupcem (gips, rasveta…) Završetak radova objekta je Septembar 2025. Za više informacija pozovite: 0668442299. Kontaktirajte nas putem mail adrese: goldnekretnine2299@gmail.com Vaše GOLD NEKRETNINE Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Somborski bulevar

236,900 €

Na prodaju prostran i svetao porodičan stan površine 82m² na odličnoj lokaciji – Bulevar Patrijarha Pavla. Stan se izdvaja velikim dnevnim bor…

  • Soba: 2.5
  • 2,889 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Detelinara

225,000 €

Na prodaju – Komforan trosoban stan, 95 m² kod Sajma …

  • Soba: 3.5
  • 2,368 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Detelinara

228,600 €

Prodaja Stan TROIPOSOBAN Odličan Povrat Pdva Parking Obezbeđen ID#8210…

  • Soba: 3.5
  • 2,689 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

231,750 €

NOVI SAD. BULEVAR. ČETVOROSOBAN STAN.KOPLETNO NAMEŠTEN STAN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,695 €/m2
  • 86 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

227,300 €

Petrovaradin-Useljiv stan 116 m2 sa Velikom Terasom i Dva Garažna Mesta-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 1,959 €/m2
  • 116 m2

Novi Sad Liman 3

236,900 €

Na prodaju stan na Limanu IV, 69m2 + terasa, uknjižen 1/1 bez tereta. Stan je u potpunosti renoviran; nove pločice, novi parket, PVC prozori sa ALU …

  • Soba: 3.0
  • 3,433 €/m2
  • 69 m2