Novi Sad - Kej

Izdajemo 2.5 stan u Novom Sadu, Beogradski kej, 500e. ID#8225

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 7 €/m2
  • Površina: 68 m2
IZDAVANJE

500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204008225
  • Površina : 68 m2
  • Cena : 500 €
  • Cena po m2 : 7.35 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Kej
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 4/0

Izdajemo odmah useljiv dvoiposoban stan u Novom Sadu, u blizini keja. Za više informacija pozovite 0668442266. Gold nekretnine-Vaš siguran partner za nekretnine Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Salajka

400 €

Salajka, odličan stan u ponudi samo kod nas ID#8614…

  • Soba: 1.5
  • 11 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Liman 3

450 €

Izdaje se renoviran komforan dvosoban stan 65 m² – Liman 3…

  • Soba: 2.0
  • 7 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Centar

400 €

Novi Sad, Centar - IZDAJE SE STAN SA DVE SPAVAĆE SOBE U CENTRU GRADA! Stan je nalazi u jednoj od najlepših i najmirnijih ulica u centru Novog Sada, …

  • Soba: 2.5
  • 11 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Liman 3

950 €

Izdaje se lep, komforan trosoban stan u Balzakovoj, useljiv od 16.04. Opremljen potpuno. Lav 2020 nekretnine. Agenc…

  • Soba: 3.0
  • 12 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

350 €

IZDAVANJE 2.0 stana na Bulevaru Oslobođenja ID#10782…

  • Soba: 2.0
  • 9 €/m2
  • 38 m2

Sremska Kamenica Čardak

200 €

U Sremskoj Kamenici naselje Čardak izdajemo stan u kući površine oko 40m2.Stan je komplet namešten ima odvojenu kuhinju kupatilo i dnevni boravak …

  • Soba: 1.0
  • 5 €/m2
  • 40 m2