Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

PRODAJEMO KOMLETNO NAMEŠTEN 3.0 STAN SA PARKING MESTOM -PETEFI ŠANDORA ID#8272

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,429 €/m2
  • Površina: 70 m2
PRODAJA

170,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204008272
  • Površina : 70 m2
  • Cena : 170,000 €
  • Cena po m2 : 2428.57 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: Visoko prizemlje/0

Prodajemo stan-kompletno namešten novim stvarima i tehnikom. Stan je po strukturi trosoban i nalazi se na visokom prizemlju u blizini Bulevara Patrijarha Pavla.. Fantastičan prostor odličnog rasporeda, Spavaći deo odvojen hodnikom . Sastoji se od velikog dnevnog boravka, dve spavaće sobe , toaleta i velikog kupatila. Uz stan ide parking mesto ispred zgrade, i pripada isključivo budućem kupcu predmetnog prostora. Izuzetna nekretnina koja zbog svoje strukture i pozicije pruža razne mogućnosti. Zgrada je obezbeđena video nadzorom, podno grejanje, aluminijumske roletne sa eletronskim tasterima. U opremanju stana korišćeni kvalitetni materijali renomiranih proizvođjača. Neposredno u blizini Hitna pomoć, veći marketi, škola, vrtić... Nazovite nas i zakažite razgledanje. 066 844 22 66 Vaše GOLD nekretnine. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

163,870 €

RB:12313131…

  • Soba: 1.0
  • 3,811 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Novo Naselje

164,800 €

Na prodaju svetao i funkcionalan stan na Novom Naselju, smešten na 13. spratu stambene zgrade, sa predivnim, otvorenim pogledom na Novi Sad koji pru…

  • Soba: 3.0
  • 2,535 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Telep

169,500 €

Telep, u izgradnji, rok zavrsetka 31.07.2025. Cena je sa PDV-om.Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke posla…

  • Soba: 2.5
  • 2,421 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Avijacija

165,900 €

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,592 €/m2
  • 64 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

174,530 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,909 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Telep

175,710 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 3.0
  • 2,510 €/m2
  • 70 m2