-

ekskluzivno*PRODAJA APARTAMANA KOPAONIK ZONED ID#8316

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 2,120 €/m2
  • Površina: 25 m2
PRODAJA

53,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204008316
  • Površina : 25 m2
  • Cena : 53,000 €
  • Cena po m2 : 2120.00 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: /0

Prodajemo apartman u blizini Kopaonika. Udaljeno na samo 4.5km od centra Kopaonika.Vožnja 10-15min do centra Kopaonika (preko Google maps 8min). Odličan apartman.Odlična investicija. Uknjiženo 1/1. Za više infromacija pozovite nas: 0668442299. Vaše GOLD NEKRETNINE Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

60,000 €

Odličan Uknjižen stan...…

  • Soba: 1.5
  • 1,935 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Sajlovo

58,020 €

Novi Sad, Sajlovo - Jednoiposoban stan + dvorište 40-50 m2 …

  • Soba: 1.5
  • 1,813 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Adice

46,500 €

Ušuškana garsonjera sa parking mestom u mirnom delu Adica…

  • Soba: 0.5
  • 1,722 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Adice

58,500 €

Nov, funkcionalan stan sa odvojenom spavaćom sobom …

  • Soba: 1.0
  • 2,250 €/m2
  • 26 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Sadovi

52,500 €

ulica Nova, Sadovi. Uknjizen kao garaza.Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku s…

  • Soba: 0.5
  • 1,944 €/m2
  • 27 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

43,479 €

Garsonjera Alibegovac …

  • Soba: 0.5
  • 1,499 €/m2
  • 29 m2