Novi Sad - Detelinara

Jednoiposoban stan, Nova Detelinara ID#8357

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,943 €/m2
  • Površina: 42 m2
PRODAJA

123,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204008357
  • Površina : 42 m2
  • Cena : 123,600 €
  • Cena po m2 : 2942.86 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 5/5

Prodajemo jednoiposoban stan na Novoj Detelinari.Strukturno odličan, iz hodnika se ulazi u svaku prostoriju. Stan je uknjižen 1/1. Za više informacija pozovite 0656817649. Vaše Gold nekretnine. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

119,100 €

NOVI SAD. PETROVARADIN. TROIPOSOBAN STAN .PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 1,751 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Telep

121,800 €

Telep, fenomenalan dvosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 2.0
  • 2,833 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Grbavica

127,700 €

Grbavica-Danila Kiša…

  • Soba: 2.5
  • 2,164 €/m2
  • 59 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

119,100 €

• Soba: 3.5
  • 1,751 €/m2
  • 68 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

121,500 €

Stan u Petrovaradinu, 42m2, Namešten-Mogućnost kupovine garažnog mesta ID#11548…

  • Soba: 1.5
  • 2,893 €/m2
  • 42 m2