Novi Sad - Centar

STRAŽILOVSKA poslovni prostor ID#8404

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 17 €/m2
  • Površina: 35 m2
IZDAVANJE

600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204008404
  • Površina : 35 m2
  • Cena : 600 €
  • Cena po m2 : 17.14 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj prostorija : 0.0
  • Sprat: 3/0

Izdajemo stan u vidu poslovnog prostra na odličnoj lokaciji. Stan je trenutno namešten ali se izdaje prazan. Takođe dodatna adaptiranja prostora su moguća uz dogovor. Za više informacija pozovite: 0668442277. Vaše GOLD NEKRETNINE Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

500 €

MODERAN LOKAL NA TELEPU – ODLIČNA PRILIKA ZA VAŠ BIZNIS!…

  • Soba: 1.0
  • 10 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Centar

500 €

Lokal u centru Novog Sada, 75 m² – odlična vidljivost i funkcionalan prostor…

  • Soba: 2.0
  • 7 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Veternk

1,900 €

Veternik-Nezavršen Poslovni Prostor 200 m2-pogodan za Kancelarije ili Ordinacije-Zakupnina 1900e-065/385 8880…

  • Soba: 0.0
  • 10 €/m2
  • 200 m2

Novi Sad Klisa

2,664 €

Klisa-VELIKI POSLOVNI PROSTOR 333 m2 U SIROVOM STANJU NA POGODNOJ LOKACIJI-potreban Depozit…

  • Soba: 0.0
  • 8 €/m2
  • 333 m2

Novi Sad Socijalno

700 €

Poslovni prostor-Kancelarije-Socijalno 66m2- IT-Biznis ID#5221…

  • Soba: 0.0
  • 11 €/m2
  • 66 m2

Novi Sad Detelinara

500 €

Odličan lokal u ponudi ID#12044…

  • Soba: 0.0
  • 4 €/m2
  • 123 m2