Novi Sad - Bulevar Oslobođenja

Prodaje se dvosoban stan u Ćirpanovoj ulici; Parking u dvorištu ID#8419

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,365 €/m2
  • Površina: 52 m2
PRODAJA

123,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204008419
  • Površina : 52 m2
  • Cena : 123,000 €
  • Cena po m2 : 2365.38 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Oslobođenja
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 4/0

Prodajem izuzetan dvosoban stan kvadrature 52m2 (upisanih) + 22m2 (neupisanih). Postoji mogućnost da se iz stana otvori deo u potkrovlje u koji bi se ulazilo pomoću unutrašnjih stepenica, gde se dobija još jedan prostor koji je u osnovi kvadrature koliko i sam stan. Stan poseduje dnevni boravak i trpezariju sa kuhinjom, dve sobe, kupatilo i hodnik. Uz stan ide i parking mesto unutar dvorišta zgrade. Moguće postavka lifta u skorije vreme Za više informacija pozovite 0668442255 Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

• Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

118,450 €

Prodaja stana- Socijalno- jednoiposobna struktura ID#9908…

  • Soba: 1.5
  • 2,755 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Detelinara

129,000 €

Prodaja, Dvosoban-Detelinara 40m2! ID#12088…

  • Soba: 2.0
  • 3,225 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Detelinara

117,000 €

Prodajemo stan- Novi Sad, Detelinara ID#11194…

  • Soba: 2.0
  • 2,489 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Salajka

127,100 €

Prodaja-Dvosoban, Salajka-41m2, Uknjižen ID#11038…

  • Soba: 2.0
  • 3,100 €/m2
  • 41 m2