Novi Sad - Veternk

Penthaus, odličan stan u ponudi ID#8434

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 3,391 €/m2
  • Površina: 87 m2
PRODAJA

295,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204008434
  • Površina : 87 m2
  • Cena : 295,000 €
  • Cena po m2 : 3390.80 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Veternk
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 2/0

Stan na prodaju-Veternik , Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja troiposoban stan na prodaju u Veterniku, Novi Sad. Luksuzni Penthaus u Veterniku – Nova prilika za savršen dom! Prodaje se opremljen i moderno uređen penthaus u jednom od najtraženijih delova Novog Sada – naselju Veternik. Ovaj prostrani stan nudi savršen spoj luksuza, udobnosti i praktičnosti, idealan za one koji traže dom visokog standarda. Potpuno namešten stan – sve što je potrebno za useljenje je već tu. U cenu je uključena garaža, koja obezbeđuje sigurno mesto za vaše vozilo. Stan se nalazi na prestižnoj i traženoj lokaciji, okružen svim sadržajima potrebnim za svakodnevni život – prodavnicama, školama, vrtićima, restoranima i sportskim objektima. Ovaj penthaus pruža savršen prostor za život u mirnom okruženju, a istovremeno omogućava brz i lak pristup svim delovima grada.Penthaus ima i balkon koji pruža savršen pogled na grad. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668442277 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

300,400 €

Predstavljamo vam novogradnju na Telepu, projektovanu po visokim standardima kvaliteta gradnje. Objekat odlikuju savremena arhitektonska rešenja ko…

  • Soba: 4.0
  • 2,945 €/m2
  • 102 m2

Novi Sad Sajmište

285,830 €

SAJAM, MODERAN ČETVOROSOBAN DUPLEX 111M2. …

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 111 m2

Novi Sad Bulevar

288,400 €

Uknjižen LUX,trosoban stan u kvalitetnoj novijoj zgradi na Bulevaru. Bez ikakvog ulaganja. Odvojena kuhinja s trpezari…

  • Soba: 3.0
  • 2,855 €/m2
  • 101 m2

Novi Sad Veternk

303,850 €

Prodaje se prostran stan sa predivnom krovnom terasom i parking mestom!…

  • Soba: 4.0
  • 3,493 €/m2
  • 87 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

299,750 €

Mišeluk - Stanovi svih struktura - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 0.5
  • 2,379 €/m2
  • 126 m2

Novi Sad Centar

288,500 €

Novi Sad, Centar - Arhimandrita Jovana Rajića. EKSKLUZIVNO I RETKO NA TRŽIŠTU - IDEALNA PORODIČNA NEKRETNINA U NAJTRAŽENIJOJ ULICI U NOVOM SADU +…

  • Soba: 4.0
  • 2,885 €/m2
  • 100 m2