Novi Sad - Novo Naselje

PRODAJA Garaža: NOVI SAD-Novi Sad-Liman I, Đorđa Nikšića Johana, 12.00m2 ID#8436

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 1,333 €/m2
  • Površina: 12 m2
PRODAJA

16,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204008436
  • Površina : 12 m2
  • Cena : 16,000 €
  • Cena po m2 : 1333.33 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje

Prodajemo garažno parking mesto u Park Novom Kompleksu. Dobija se token od kapije i ulaznih vrata. Nivo -2 . Za više informacija pozovite: 0668442299. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

24,000 €

Novi Sad, Detelinara - Garažno mesto, 17 m2 …

  • 1,412 €/m2
  • 17 m2

Novi Sad Detelinara

19,000 €

PARKING MESTO NA PRODAJU – Sajam Kompleks, Rampa i Video Nadzor – 19.000€…

  • 1,583 €/m2
  • 12 m2

Novi Sad Telep

25,020 €

Telep, garažno mesto u suterenu, površine 14m2…

  • 1,787 €/m2
  • 14 m2

Novi Sad Telep

19,000 €

Telep, garažno mesto u suterenu, površine 13m2…

  • 1,462 €/m2
  • 13 m2

Novi Sad Telep

22,900 €

Telep, garažno mesto u suterenu, površine 15m2…

  • 1,527 €/m2
  • 15 m2

Novi Sad Telep

25,950 €

Telep, garažno mesto u suterenu, površine 15m2…

  • 1,730 €/m2
  • 15 m2