Novi Sad - Adamovićevo naselje

Adamovićevo, odličan stan ID#8460

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,916 €/m2
  • Površina: 83 m2
PRODAJA

242,050 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204008460
  • Površina : 83 m2
  • Cena : 242,050 €
  • Cena po m2 : 2916.27 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adamovićevo naselje
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 1/0

PRODAJA LUKSUZNOG STANA – ADAMOVIĆEVO NASELJE, NOVI SAD Na prodaju moderan i prostran stan površine 83m², smešten u jednom od najelitnijih delova Novog Sada – Adamovićevo naselje. Ovaj savremen, luksuzan i funkcionalan stan idealan je kako za porodični život, tako i kao odlična investicija za poslovni prostor. Ekskluzivna lokacija i vrhunski kvalitet Stan se nalazi u prestižnom delu grada, okružen svim potrebnim sadržajima za lagodan i udoban život. U neposrednoj blizini nalaze se supermarketi, restorani, kafići, škole, vrtići, zdravstvene ustanove, parkovi i rekreativne zone. Odlična povezanost sa centrom grada omogućava brzo i jednostavno kretanje, a lokacija garantuje mir, privatnost i ekskluzivitet. Idealna investicija Osim što je savršen za stanovanje, ovaj stan pruža mogućnost prenamene u poslovni prostor, što ga čini izuzetnom investicijom. Elitna lokacija u kombinaciji sa modernim dizajnom čini ga idealnim za advokatske kancelarije, ordinacije, IT firme ili druge poslovne delatnosti. Za više informacija i zakazivanje gledanja, pozovite:0668442277 Ovo je nekretnina koja pruža luksuz, udobnost i sigurnu investiciju – ne propustite priliku da postanete vlasnik vrhunskog stana na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Novom Sadu! Vaš idealan partner u svetu nekretnina. Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

250,000 €

Uživajte u izvanrednom životnom prostoru koji vam nudi ovo jedinstveno troiposobno stambeno zdanje u Sremskoj Kamenici. Sjajno pozicionirano u potp…

  • Soba: 3.5
  • 2,525 €/m2
  • 99 m2

Novi Sad Telep

246,500 €

Kompletno opremljen dupleks 94 m² u Somborskoj ulici sa parking mestom…

  • Soba: 4.0
  • 2,622 €/m2
  • 94 m2

Novi Sad Podbara

239,630 €

Podbara-Direktna Prodaja-Veliki Trosoban stan 89 m2 sa Velikom Terasom-mogućnost povrata PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,692 €/m2
  • 89 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

232,500 €

Petrovaradin-Fantastičan Veliki Petosoban stan 108 m2 sa Pogledom u Izgradnji-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 5.0
  • 2,153 €/m2
  • 108 m2

Novi Sad Socijalno

247,200 €

Moderan kompletno namešten trosoban stan-Bulevar Evrope - izuzetna ponuda …

  • Soba: 3.0
  • 4,414 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Socijalno

247,890 €

Atraktivan stan na mirnoj lokaciji, u blizini svih sadržaj…

  • Soba: 2.5
  • 3,998 €/m2
  • 62 m2