Novi Sad - Grbavica

Četvorosoban, renoviran stan na Grbavici, 100m2, uknjižen ! ID#8461

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 1,990 €/m2
  • Površina: 100 m2
PRODAJA

199,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204008461
  • Površina : 100 m2
  • Cena : 199,000 €
  • Cena po m2 : 1990.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 3/3

Na prodaju odličan, četvorosoban, renoviran duplex 100m2 - Grbavica Opremljenost: Polunamešteno - internet, TV, veš mašina, kuhinjski elementi, sudo mašina, frižider, rerna, šporet Orijentacija ka: jugoistok Pogled na: ulicu Godina izgradnje: 2000. Fenomenalan porodičan stan u srcu Grbavice, na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, u ulici Miše Dimitrijevića. Reč je o prostranom dvoetažnom četvorosobnom stanu sa odličnim rasporedom, idealnom za bračni par ili porodicu sa decom. Na donjoj etaži nalaze se prostrana dnevna soba, kuhinja sa prirodnom ventilacijom, jedna spavaća soba i kupatilo. Iz dnevne i spavaće sobe izlazi se na veliku terasu od skoro 11 m² sa hladnom ostavom. Gornja etaža sadrži dve prostrane spavaće sobe (18,38 m² i 15,63 m²), pružajući dodatni komfor. Stan poseduje dva kupatila. Stan je uknjižen, vlasništvo 1/1, bez tereta i zabeležbi. Kompletno renoviran, bez potrebe za dodatnim ulaganjima, i prodaje se delimično namešten, uključujući novu belu tehniku. Lokacija pruža sve što je potrebno za savršen porodični život – u neposrednoj blizini su škole, vrtići, marketi, restorani, kafići, parkovi, pijaca, pošta i autobuske linije koje vas povezuju sa svim delovima grada. Oko zgrade je obezbeđen besplatan parking. Vaš siguran partner u svetu nekretnina! Za više informacija pozovite 0668442233 Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Kej

206,000 €

Kej, 63m3. Dvosoban stan sa pogledom na Dunav, renoviran-namešten. …

  • Soba: 2.0
  • 3,270 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Sajmište

204,250 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,837 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Novo Naselje

194,200 €

Novi Sad, Novo Naselje,očuvan dvoiposoban stan, 79m2, sa prostanim dnevnim bravkom, jednom većom i drugom manjom spava…

  • Soba: 2.5
  • 2,490 €/m2
  • 78 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

196,880 €

Petrovaradin, Novi Majur - Trosoban stan sa povratom PDV - 81 m2 …

  • Soba: 3.0
  • 2,431 €/m2
  • 81 m2

Novi Sad Detelinara

195,000 €

Jednoiposoban stan na prodaju u Hadži Ruvimovoj…

  • Soba: 1.5
  • 5,270 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Telep

200,800 €

NOVI SAD.TELEP.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,910 €/m2
  • 69 m2