Novi Sad - Grbavica

PRODAJA Stan 2.5: Novi Sad-Grbavica, 65m2, u prirodi 78m2 ID#8468

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 3,486 €/m2
  • Površina: 65 m2
PRODAJA

226,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204008468
  • Površina : 65 m2
  • Cena : 226,600 €
  • Cena po m2 : 3486.15 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 1/0

Stan na prodaju-Grbavica, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvoiposoban stan na prodaju na grbavici, Novi Sad, udaljen svega 3 minuta hoda od Bulevara Oslobođenja. Nekretnina se nalazi u blizini Limanske pijace. Poseduje dve terase koje ne ulaze u knjižnu kvadraturu od oko 13m2. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668443377 Cena nepokretnosti je oglašena sa uračunatom posredničkom naknadom. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

230,700 €

Renoviran porodičan stan – Novi Sad, Beogradski kej!…

  • Soba: 3.0
  • 3,204 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

230,000 €

KOMFORAN TROSOBAN PORODIČAN STAN 82m2 ID#11756…

  • Soba: 2.5
  • 2,805 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Socijalno

229,300 €

NOV SAD.SOCIJALNO.TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,528 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Liman 3

218,360 €

Novi Sad, Liman 3, Odlično komplet renoviran, trosoban stan u višespratnici nadomak Limanskog parka i Dunava. Odlično…

  • Soba: 3.0
  • 2,951 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Avijacija

230,300 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.TROIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,531 €/m2
  • 91 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

223,600 €

Petrovaradin-Trosoban Dupleks 97 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,305 €/m2
  • 97 m2